Keb invertör (E-PUCH) arızası

İnvertör 3 faz 200V/4kw güçte motor ise 3 faz 1.5kw güçte.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşlar merhaba;

elimde 4 adet KEB F5 servo sürücü var halen aktif halde çalışıyor. fakat ben bunlara bir türlü bağlanamadım. internette bazı videolar var inceledim ama olmadı. acaba bazı parametre mi değiştirmem gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgiler icin teşekürler

Merhaba. Problemi çözdunuz mü

Bilgiler icin teşekürler
HOCAM BİLGİLER ÇOK MAKBULE GEÇTİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
ŞU AN MAKİNEM ÇALIŞIYOR LAKİN ENERJİ KESİLİNCE BİLGİLERİNİ HAFIZADA TUTMUYOR OCN0:2 OLMASI GEREKLİ LAKİN ENERJİ AÇILIP KAPANINCA 4 OLUYOR
ARAŞTIRIP BULACAĞIM
TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM

selamlar operator f5 powerlink keypad var.ethernet portu var.bu cihaza bu portlarla nasıl bağlanabilirim.cihazın ip sini bilmiyorum.

Kardeşim İyi akşamlar.keb f5 invertör İtalyadan geldi cihaza enerji verdim.referas alıyor çıkışta u,v,w: çıkışında enerji çıkmıyor ne arızası olabilir yada kapalı paremetreleri mi var acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…