klima sökülmesi?

Ben hayatımdan böyle memnunum ... memnuniyette göreceli kavramdır ... bırakın polyannacılıgı

1.Benim haklarımı sen mi verdin? Yada ağabeyim, akrabam,ustam, şefim misin? Ben istediğimi düşünme ve düşüncelerimi rahatça dile getirme hakkına sahibim kaldı ki muz cumhuriyetinde değil Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz.
2.Yaşla/bilginin doğru orantılı olmadığını bende biliyorum
3.Herkesin bilgisi kendinedir. Paylaşmaya bilirsin ama KİMSEYİ ÇOCUK GİBİ AZARLAMAYA HAKKIN YOK.
5.Evet fark ettim. işte ön yargılı Tipik bir TÜRK'üm. Direk azarlamaya başlayınca...
6.Forum etik & İnsanlık öğrenme isteği öğretme isteği...

7 ve Son=> Unutma sende ömrüne başladığında bilgin 0 idi. ve öğrenmeye başladın bende...
Eşitiz yani bir fark yok aramızda...

Varda o farkları göremiyorsun işte..sorun orada.. ya anlamıyorum sizin gibi insanları nereden bulmuşlarda etiket vermişler. klavye delikanlılığı ile olmuyor bu işler ... birisi kalkar kardeşim diye seslenir , birisi gelir kendince numalandırma yapar 1 2 3 buda son 7 diye .... teknik bilgisi güçlü insanlar varken kimleri almışlar. bu cümleden sonra isterlerse yasaklasınlar umurumda olmaz...

görmüyorum körüm hadi aç gözümü
diyorum egoistsin. Kimse sana torpil geçmedi dünyaya gelirken yada kimse sana torpil geçmeyecek tahtalarına toprak atılırken hani fark nerede?
Senin benden fazla para kazanman mı? Altında lüks araban olması mı?
Yada kral sen misin?
Öğret farkı göreyim, kimse bana farklı olduğumuzu kanıtlayamadı sen kanıtla bari...

ARKADAŞLAR KONU GİDEREK AMACINDAN UZAKLAŞIYOR FARKINDAMISINIZ BİLMEM AMA
BURADA karşı olduğum konu halen anlaşılamamış veya özellikle anlaşılmak istenmiyor....
kimse kimseye bir şey öğretmek anlatmak zorunda değil buraya kadar herkesle hemfikirim...
karşı olduğum şey şu noktada başlıyor....madem burası bir paylaşım forumu ise vede sadece meslektaşlarınla bir şeyler paylaşacaksan (bu ahkamı kesen arkadaşlara sormak lazım... madem klimacısın madem bu işin ustasısın meslektaşlarınle burada orada şurada ne paylaştın paylaşmak isteyenlerinde dağarcığına ne kattın?)bu tamamen senin bileceğin iş....
AMMA SEN PAYLAŞMAYIPTA PAYLAŞMAK İSTEYENLERE ne hakla yazmayın cevap vermeyin ,anlatmayın kardeşim birileri iş yapsın ekmek kapsın diyebilirsin.....
hadi bunuda yapmaya kendinde hak gördün....
ee be kardeşim... konuyu açıp belki birşeyleri kendince yapıpbelki cebindeki parayı düşünen bir insanı nasıl bir duruma düşüreceğini hesaplamadan kitaplamadan saygısızca düşüncesizce cevap vermeme hakkını kullanmayaarak rencide edersin....

ANLAMAKİSTEMEYENLERE KISA ÖZET:
1AYLAŞMAYACAKSAN BURADA İŞİN NE
2:MESLEKTAŞLARINLA PAYLAŞACAKSAN SADECE NE PAYLAŞTIN BURADA BU GÜNE KADAR
3:MADEM PAYLAŞMAYACAKSIN NİYE SUSMUYOR PAYLAŞANLARI AŞAĞILIYORSUN
4:SEVİYENİ KORUMUYORSAN BURADA VAY SENİN MÜŞTERİNİN HALİNE

söyeleyeceklerim son olarak bunlardır
sevgiler
hakan

farklılıklar bunlar değil istediğin yerden anlama ... olaylara bakış açılarından bahsediyorum ... göz açma olayınada gelince gel açalım çok zor değil... bana ahkam kesme artislik yapma ....

kimin nerede ne yaptıgı kimseyi ilgilendirmez. sizleri bu forumlarda uzman üye paylaşımcı üye tayin eden insanlar acaba sizin teknik bilgileriniz konusunda eminlermi neye göre uzman kime göre uzman , neye göre paylaşımcı kime göre paylaşımcı ???? bırakın ya parayı basıp site kurmaya benzemz bu işler....

istersen özelden devam edelim,
niye dilimiz dönmeyince şiddete başvuruyoruz?

istersen özelden devam edelim,
niye dilimiz dönmeyince şiddete başvuruyoruz?

dediklerine cevap yazıyorum . sana karşı şiddete başvuran yok .... Bakım beyler kimsenin kimseyle işi yok , kimse kimsenin babasının oğlu değil. Kimse ile de özelde konuşacak bişeyim yok...

ben uzman üye değilim iddia etmedim çünkü ben hiç birşey bilmiyorum... Ciddiyim...
########

Tamam...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…