Kombi Kaskat Sistemi

arkadaşlar merkezi sistem kombi(kaskat denilen)sistemin elektirk bağlantı şeması varmıdır gönderirseniz cok duacı olucam sisdenn şimdiden teşekkürler :)))))))))))9

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşlar merkezi sistem kombi(kaskat denilen)sistemin elektirk bağlantı şeması varmıdır gönderirseniz cok duacı olucam sisdenn şimdiden teşekkürler :)))))))))))9

Merkezi sistem kombi demişsinde bu sistem kaç metre kareyi ısıtıyor acaba ? cihaz güçleri ? kalorifer + s.su hattıda varmı vs. elektrik bağlantı şeması istemişsin ama ben sorununu anlamadım . Kaskat sistemde birçok seçenek var . örn. 2 kombi bir hidrolik karıştırıcı ısıtır. hidrolik karıştırıcının devamında ki sistemi pompalar yardımıyla ısıtılır. ancak burada öyle bir elektrik şeması diye birşey yok. kombileri çalıştırmak için 220 V ile besliyoruz. geri kalan şeyleri kombi yapıyor. termostat, s.su algılama vs.

Slm ...

Dostum kaskad sistemlerle ilgili çok bilgim yok ama şöyle birşey olabileceğini düşünüyorum ama yanlış yönlendirmiş olmayayım sadece fikir vermek için yazıyorum. Kaskad sistemde mesela 5 kombi kaskad bağlı olduğunu düşünün. bunlar kendi içlerinde data hatları ile birbirine bağlı olmalı ... ( Muhtemelen ikili data kablosu ile ) Sadece 1 tane master ünite olacak diğerleri ona bağlı olarak kapasite alıp kapasiteden çıkacak. Buda ortaya çıkartıyorki her marka cihazın farklı şekilde elektriksel bağlantı şeması oluşturur düşüncesindeyim. Çünkü hepsinin kontrol sistemleri farklılık olabilir. Sadece benzerlikler olacaktır elbette..

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
129,278
Kullanıcılar
451,703
Son üye
hasimirci

Yeni konular

Geri