kombici arkadaşlara

6734

Üye
Evde kullandığım kombiden gaz kokusu geliyor sabunlu köpükle her yerini köpükledim ama bir şeye rastlamadım,arçelik servisinden bir arkadaşa baktırdım oda bulamadı acaba nereden olabilir bana daha çok havaların soğuk olduğu kombinin sürekli yandığı günlerde kokuyormuş gibi geliyor,kombi balkonda olduğu için sağlık yönünde zararı yok yardımcı olursanız sevinirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Gaz alarm cihazı fiyatları ucuz.Bir tane alın.
Köpükle anlaşılmaz.

bence igdaşa haber verseniz daha iyi olur tabi istanbuldaysanız igdaş bölge olarak gaz şirketi adı değişir.bir kac defa bunu yaşadık müşteri pisolojik olarak direk kombiye odaklanır.bir müştermiz kombide gaz kokusu var diye bildiriyor gidip geliyoruz yok dedektörle bakıyoruz yok kombide kacak.sonra gaz şirketi geliyor mutfaktaki boru hattında kacak buluyor.aynı şekilde bikerede ocakta kacak bulunmuştur.onun için gaz şirketi daha etkili olucaktır.iyi akşamlar

çiğ gazmı yanmış atık gazmı kokuyor balkonda diyosun kombi ama rüzgar etkisiyle atık içeri gerebilir ona dikkat et

Forum istatistikleri

Konular
128,894
Kullanıcılar
451,038
Son üye
teknoinfo

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri