kontaktör seçimi

arkadaslar ben katü de okuyorum benım bı 3 faz lı koruma ve kontrol devre semasına ıhtıyacım vaar bu devre soyle calısacak 3 faz devreye gırecek cıkısta 3 faz olacak ama gırıste fazın bırı kesılıp veya yer degıstırırse cıkıs otomatık kesılecek boyle bı devre lazım bana mezun olmam ıcın sart yardım edersenız bana sevınırım
murat arslan bey faz sıralamalı faz koruma rölesi kullanacaksın devre kurulumu için faks çekebilirim
başarılar

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaslar ben katü de okuyorum benım bı 3 faz lı koruma ve kontrol devre semasına ıhtıyacım vaar bu devre soyle calısacak 3 faz devreye gırecek cıkısta 3 faz olacak ama gırıste fazın bırı kesılıp veya yer degıstırırse cıkıs otomatık kesılecek boyle bı devre lazım bana mezun olmam ıcın sart yardım edersenız bana sevınırım

faz sırası rölesinden yararlana bilirsin

kardeş kullanacağın kontaktör fark etmez.. büyük olsa sorun çıkmaz zaten senin kullanacağın motorda fazla bir akım çeken motor değil elektrikçiye git en küçük kontaktörü al veya elektrikçiye morun gücünü söyle o sana verir....

teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için sağolun

Forum istatistikleri

Konular
128,881
Kullanıcılar
451,016
Son üye
töroğluhalit

Yeni konular

Geri