Kumanda Panosu Devresi

Ben size sorumun başında M.Y.O 2. sınıf öğrencisi olduğumu belirttim.Hocamız bize dersi adam akıllı anlartabilse zaten bu forumda bu soruyu sormazdım.Hocamız her devresinde bunları koymuş bende neden koyup koymadığınzı sordum.Düz lise çıkışlıyım ilk defa kontaktör termik röle vs.görüyorum.Sizin forumdaki yeni veya acemi üyelere biraz daha müsamaha göstermeniz gerekiyor.Sizin mesajlarınızı takip ettim yılmadan usanmadan devre talebinde bulunan üylere devreleri çizmişsiniz çok güzel bişey ama bana bu şekilde kafamda endişeler var deyince bende bunları yazmak zorunda kaldım.Neyse ben size yeniden teşkkür ederim...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
s.a.arkadaşlar kumanda panosu yapmam için bilgi verecekolan varsa şema istiyorum yıldız üçgen lütfen...

bu şekil işini görür sanırım ama semboller aklımda kaldığı kadarıyla. kumanda devresi çizmeyeli yıllar oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…