Kumanda sorunu

kullandıgımız program aynı
sanırım programın ozelliklerını tanımıyorsunuz bır sekille anlatmaya calısıyım
oncelıkle ben bu programı sımule ıcın kullanmıyorum yapılan işlerı projelendırmek ıcın kullanıyorum
sımule ıcın pek saglıklı bı program oldugu soylenemez
ama cızım ıcın gayet basıt ve sade bır program
acılı cızıme gelınce
sol yanda yatay sekılde sıralanmıs cızım imleçlerınden okun altında yatay bır çizgi bulunmakta
dogrusal degılde yatay çizimleri o imleçle yaparsanız bu sekil çizimlerı yapabılırsınız
ciziminiz bıttıkten sonra goruntu menusune tıklayıp rejılayı tıklarsanız cızımdekı nıktacıklar kaybolup beyaz bır safya da çizimlerınızı gorebılırsınız
henuz bende tam olarak programı tanıyor sayılmam
kolaygelsın .
dediklerine bakacağım ama zaman rölesi ile ilgili dediğimede cevap yazar mısın? Gerçi simule için kullanmadığını belirtmişin nitekim herhangi bir kontak seçsende olur. Cevaplar için teşekkür ettim.

zaman rolelerındeki 15 (com) 16 ( nc) 18 ( no) olmak uzere 3 adet cıkısı en benzer sembol olarak normal role cıkıslerından enversor kontagı secıyorum
sanırım zaman rolelerının kontak sembollerı çekmede gecıkme yada bırakmada gecıkme olarak adlandırılan kontak sembollerınden bırıde olabılır
atelyemızde işlenen panoların cızımlerı bu normda oldugu için cade simu bana daha yakın gelıyor
son olarak karsısında soru ısaretı bıraktıgım kontagın ise ne ıse yaradıgı hakkında hıcbı musbet bılgıye ulaşamadım

j8nt3.jpg

Forum istatistikleri

Konular
129,190
Kullanıcılar
451,553
Son üye
baran.3230

Yeni konular

Geri