-Lütfen adminler site master'lerinin dikkatine

burak6000

Üye
-Bu siteyi bir yıl kadar süreyle takip ediyorum ama ilk zamanlarımdaki gibi siteyi dolu dolu bulamıyorum.
-Açtığım konuya cevap verilemiyor.Adminler şöyle bulabilirsin diye bile yazmıyorlar hak veriyorum yetişemiyo olabilirsiniz ama konular cevapsız, aradığım devrenin sadece blok diyağramı çıkıyor(en fazlası). Lütfen +++ performans
>>> Bende kendimi geliştirirsem ileride belki kendim bizzat upload ederim bişiler...
Şu an yeni mezun oldum Ar-ge yapmaya çalışıyorum kendimi yazılıma bi parça devrelere zaman ayırmaya çalışıyorum :)

saygılarımla...

aradığınız sorulara hemen yanıt bulamayabilirsiniz arkadaşların vakitleri müsait oldukça sorular yanıtsız kalmıyor...saygılar..

Birşey söylemek istiyorum sizin upload ettiğiniz 4 partlık devre partlarından birini indirdim dosya içinde dosya var üstelik anlaşılması zor şeyler :(

IR alıucı verici devresi çok ilgimi çekti ama anlayamadım :/

arkadaşımonların hepsini indirip o şekildebakarsan daha kolay olur exe libir dökümandır...anlaşılmasıda nesi zor anlayamadım...

buyrun sizin dosyanızdan bir konu alıcı var ama vericisi yok malesef en basitinden bu :/ isterseniz bi gözatın

Ekli dosyalar

• IrOn-Off.asm.rar
    2 KB · Görüntüleme: 0
sen numarasını söyle bakayım bunların hepsini ben yazmadımya toplamış olduğumuz arşivleri paylaştım işine yarayan kısmına bakarsın işine yaramıyorsa nette çok farklı devrelerde var

ben sadece 4. part indirdim kotam sınırlı malesef hepsini indirmek istemedim, dosya numaralarını veriyorum;4. parttan 84, 93 , 94 ,95 bunların hepsi ır dimmer ile ilgili ama hiçbirşey anlayamadım k. bakmayın

varsa çok küçük bir 16F877 proğramlayıcısı lazım paylaşırmısınız?
saygıalrımla

Sayın burak6000 bizim forumumuzda admin ve site master gibi ingilizce deyimler kullanılmıyor. En üst düzey yöneticilerimiz site yetkilisi diğer yöneticilerimiz "Genel Yönetici", "Yönetici" ve "Bölüm Yöneticisi" olarak rütbelendirilmiş durumdadır. Yöneticilerimizin temel görevi forumun düzenini ve huzurunu korumaktır. Bunların haricinde eğer bildikleri bir konu varsa ve işlerinden fırsat bulurlarsa forum içerisindeki konulara "kendi bilgileri dahilinde" mesaj yazmaktadırlar. Yani açılan konulara, sorulan sorulara cevap yazmak forum yöneticilerinin görevi değildir. Bu sebepten dolayı açtığınız konulara ve sorduğunuz sorulara hiçbir zaman yöneticilerden cevap beklemeyin, yöneticilerden gelen cevap olsa bile bunu kesin doğru olarak düşünmeyin.

-Uyarınız için teşekkürler, çok aydınlatıcı olmuş.İyi ama burada bir çok kişi aşağı yukarı kendi tasarım yapmayı henüz bilmeyen kişilerdir o yüzden yardım istedim.

İnşallah saygı duvarını aşmamışımdır. =(

Burada sadece forumla ilgili sorunlarınızı dile getirebilirsiniz yardım istediğinz konuları lütfen forumun ilgili bölümlerinde görüşünüz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,912
Kullanıcılar
451,073
Son üye
TRNNNN

Yeni konular

Geri