Lazer Rezerve Kartı

mk_mehmet

Üye
Merhabalar, Denizli'de bir tekstil firmasında çalışmaktayım. Dokuma tezgahlarında kullandığımız rezervelerin kontrol kartları ile ilgili sorun yaşıyorum. projeside olmadığı için çözüm üretemiyorum. bu tarz makinalarla uğraşan başka arkadaşlar var mı?

Bu motorların Kontrol kartları arıza yapıyor. Bunların yerine aynı işi yapan kart yapmak istiyorum. ipi topladığı yerdeki ve ip girişinde bulunan switchlerden bilgi geldiğinde motoru dur kalk yaptırmak istiyorum. kapılarla yapabilirim muhtemelen. ama dedim bu konularla ilgili tecrübesi olan varsa önce bilgi alayım istedim. teşekkürler ilgilenenler için...

Evet benzer tecrübe yaşayanlar daha iyi yardımcı olur.
Sık sık arıza yapıyorsa ya çalışma şartlarına uygun değiller yada dış etkiden dolayı arıza yapıyorlardır.Buna bakmak lazım.Belki motorlar kartı zorluyor.
Servisi falan yok mu?

Teşekkürler yorum için. Servisi kart için yaklaşık 110TL istiyor. Kart üzerinde bulunan malzemeler yaklaşık 10-15TL lik malzemeler. Bunlardan toplam 80 civarında var. Kart üzeinde ki bazı malzemelerin üzeri boyanmış, okunmuyor kodu. Bayramdan sonra bir kart tasarlayacağım artık kapılarla. Herkese iyi bayramlar...

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri