LCD Assembly kayn yazı yardım

Ben bu yaptığınız devreyi LCD den yazıları değiştirip mesela 1. Butona bastığım zaman kamera açıldı yazıcak ikincide örnek kuşlarım var benim otomatik su verme gibi şeyler yapmak istiyorum siz çıkış 1 diye ayarlayın ben o yazıyı programdan silip kamera açıldı diye ayarlarım saygılar

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Ben bu yaptığınız devreyi LCD den yazıları değiştirip mesela 1. Butona bastığım zaman kamera açıldı yazıcak ikincide örnek kuşlarım var benim otomatik su verme gibi şeyler yapmak istiyorum siz çıkış 1 diye ayarlayın ben o yazıyı programdan silip kamera açıldı diye ayarlarım saygılar.

tamamdır kardeşim istediğin devreyi çizdim yazılımını yaptım. güle güle kullan inşallah işine yarar. 6 buton var 5 buton çıkıştaki 5 röleyi aç kapa yapıyor.
6. buton ise rölelerin durumunu ekranda gösteriyor 6. butona her basmanda röle1 -- röle2 diye çıkış konumlarını ekranda gösterir. röle1=1 demek röle çekti röle1=0 demek röle bıraktı demek. sen röle1 röle 2-3-4-5 yerine istediğin şeyi yazarsın...
sistem güzel çalışıyor . bundan sonrasını sen halledersın...

Ekli dosyalar

• www.elektronik66.com.rar
    182.7 KB · Görüntüleme: 7
Bahtiyar ustam eline sağlık çok teşekkürler bu program pic basıc Pro ilemi yazıldı daha indirip bakamadım

Bahtiyar ustam eline sağlık çok teşekkürler bu program pic basıc Pro ilemi yazıldı daha indirip bakamadım

.
evet basıc ile yazdım... farklı yardım edebileceğim bir konu olursa bana her türlü ulaşabilirsin. bilgim kadar yardımcı olurum..
kolay gelsin..

Bahtiyar usta gönderdiğin devreyi taptım fakat rolelerden çıkış alamıyorum 15 inci bacaktan itibaren bütün bacaklarda 075 volt gösteriyo devre dışı bacaklarda ole bide benim LCD sorunum var en son şişe doldurma devresi yapmıştım LCD de yazılar bozuk bir sekilde çıktı sonra kurcalarken yazılar gitti sadece kararttılar kaldı karışık bir sekilde sona mavi bir LCD aldım oda. Aynı sekilde baska program yüklüyorum gene yazı çıkmıyor acaba piktemi sorun var pikte olsa LCD çıkışına led bağlıyorum ledler yanarak kırpıyolar butonlara bastığımda devre doğru bir sekilde çalışıyor anlayamadım neden LCD görüntü alamadığımı saygılar

Borda yaptm suan işteym eve gidince yüklerim 8 gibi

ImageUploadedByKontrolKalemi.Com Mobil1399493331.246180.jpg

Forum istatistikleri

Konular
129,465
Kullanıcılar
452,026
Son üye
bodos38