mıtsubıshı F940GOT-T-LWD-E panelden program cekme

Arkadaslar elimde mıtsubishi F940GOT-T-LWD-E panel bulunmakta. Bu panelin içerisindeki programı cekmek istiyorum. asıl sorum panelin com1 rs232c 9 pin erkek bağlantı noktasından elimdeki usb to 232 9 pin erkek bağlantı arasındaki kablo şeması lazım. Bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaslar elimde mıtsubishi F940GOT-T-LWD-E panel bulunmakta. Bu panelin içerisindeki programı cekmek istiyorum. asıl sorum panelin com1 rs232c 9 pin erkek bağlantı noktasından elimdeki usb to 232 9 pin erkek bağlantı arasındaki kablo şeması lazım. Bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar panelimize bağlanmayı başardım fakat içerisindeki program şifreli olduğu için programı çekemedik şifre konusunu aşabileceğimiz bi yolunu bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Bağlantıyı 9 pin connektörlere 2 - 3 3 - 2 5 - 5 4 - 6 + 8 + 6 8-4 bu şekilde kablolama yaparak bağlantı sağlıyabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
129,312
Kullanıcılar
451,760
Son üye
urasrahmi74

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri