Md 110 336 Arıza Kodu

biad06

Üye
Arkadaşlar merhaba öncelikle böylesine güzel bir ortamda bilgi paylaşımının yapılması çok mutlu edici bir durumdur.Benimde bu oluşumun içinde yer alıyor olmam benide çok mutlu etmektedir.Umarım tüm arkadaşlara faydalı bir paylaşım olucaktır.Ben md 110 santrali kullanmaktayım.Yeterince bilgi birikimine sahibim ve burada bu bilgilerimi sizlerle paylaşmak arzusu içerisindeyim elimden geldiğince tüm arkadaşlara yardımcı olmak isterim.Böşlesine derya olan bir sistemin işletmenliğini yapmak ve herşeyi bilmek mümkün değil.Çok zorluklarını çektim gerçekten ama Allaha şükür bu konuda epey bir yol katettiğimi düşünüyorum.bu nedenle zorlanan sıkıntıya düşen yardım bekleyen arkadaşlarımın benim çektiğim bu sıkıntıları çekmesini istemem o nedenle elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.Ben bir konuda fikirlerini almak istiyorum arkadaşların sisteme sürekli gelen alarm 336 kod u tabs la bir ilgisi olduğunu düşünüyorum ama tabs normal çalışor neden sürekli bu alarm düşmekte fikri olan arkadaşlardan cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Selam,

ALLOP:CODE=336; 'nın açıklamasına göre voice mail de de sorun olabilir. Bi bak bence...

arkadaşlar ben ilker md 110 konusunda yardımlaşmak için msn ye eklerseniz sevinirim
******@mynet.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
129,227
Kullanıcılar
451,603
Son üye
e.ozturk41

Yeni konular

Geri