mesajı düzeltme seçeneği

AD_EM

Onursal Üye
Onursal Üye
mesajı düzeltmek için mesajın sağ alt köşesinde bulunan seçenek bazen aktif olurken bazen olmuyor. Bu sorunu kalıcı olarak çözmek mümkün değil mi acaba?

Sanırım belli bir süre konulmuş.
Süre aşılınca düzeltme seçeneği ortadan kalkıyor.

sorun süre değil. belli süre sonra aktiflik bitiyor. sorun mesajı yazdıktan hemen sonra aktif olmaması. Mesajınızı yazdınız. düzelktmek istiyosunuz. ama düzeltme seçeneği yok.

Zaten belli bir süreden sonra o mesajı değiştirmenin bir anlamı yok bence.

Belli bir süre koyulmus ve bu süre içinde değiştirdin değiştirdin yoksa kalıyor öle :)

Sayın hemmuhhemtek ben bir sorun göremedim sorun hâlâ devam ediyor mu?

sayın Azrail, bu sorun her zaman karşıma gelmiyor bazen oluyor. Mesela bir resim koydum ve onun yanlış olduğunu fark ettim. Değiştirmek için süre olması gerekirken ve değiştir butonu aktif olması gerekirken olmuyor ve dolayısıyla hatamı/eksiğimi düzeltemiyorum. Şimdi o durumu yaşayıp yaşamayacağımı test etmek için kel alaka bir resim ekleyecem. bakalım düzeltme seçeneği aktif olacak mı?

Son düzenleme:
Benzer bir hata bana hiç denk gelmedi acaba tarayıcınızla ilgili olabilir mi diye düşünüyorum. Kullandığınız tarayıcı yada tarayıcılar nelerdir.

Bilerek yapıldını zannediyordum ?

Aynı şekilde aylardır bendede öyle.

Mesajı 5 dkka içinde düzenlemessen bir daha hiç düzenleyemiyorsun.

Google chrome , Moziila , İ.Explorer Hepsine farklı yerlerden giriyorum.

üyeler için mesaj düzenleme süresi 1 saat (60 dk) olarak belirlenmiştir. mesaj yazdıktan 1 saat sonra mesajınıza müdahale de bulunamazsınız.

ayarlara göre şu an hata gözükmüyor. yine de sıkıntı olursa lütfen belirtiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,840
Kullanıcılar
450,936
Son üye
kemalarda34

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri