Meslek Bıraktıran Arıza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çözer çözmez yazacam kardreşim şimdilik yoğun ısrarlar sonucu mesleğe geri döndüm eheheehhe
e havalarda ısınıyor tam sırasıdır değilmi

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

işler karışık desene ustam sen yine ne olur ne olmaz komp uçlarını omajda ölç bi belki ordan bişeyler çıkarabilirz. bide nebiliyim kontaktörlerini falan konrol et yapışık kalmıştır saşe vardır işin aslı görmeden yorum yapmakta zor ve birazda yanlış oluyo

sevgili meslektaşlarım...
dün arızalı olan cihazın yerine başka bir salon tipi klima yı aynı enerji kablosu ve sigortası ile takarak devreye aldım sonuç olumlu bana kafayı yediren olay komprosörmüş meğerse ....
hepimiz adına komprösöre bir kaç tekme ve tokat atarak intikamımız alınmıştır kontrol kalemi kamuoyuna duyurulur..

kablo tesisatı zarar görmüş, olabilme olasılığı yüksek oranda olma ihtimali, ihtimal dahilinde

Geçmiş olsun dostum... Bir iş te başatıyla son bulmuştur..

vallahi yorumdan ziyade sizin manen desteklenmeniz lazım anladığım kadarı ile bezgin ve yıkımı bir arada yasıyorsunuz bence kısa bir tatil yapmaya bak tecrubenın bıttıgı yerde destek alabilirsen size katkı olur allah yardımcınız olsun arızayı gormeden yorum yapmak olası degil

sevgili dostum
teşekkürler ama manen desteklenmem ve bezginlik konusunu mesajımdaki hangi cümlelerimden çıkardım bilemem ama bizim iklimlendirme bölümüne hiç uğramadığın belli biz meslektaşlar arasında teknik bilgi transferi yapmaya çalışırken işi bir adım daha öteye götürerek psikolojik sorunlarımıda ortaya koymuşssun...
ama yok be hocam bizi bezdiren iş değil iş olsun gece gündüz koşarız...
ama o insanlar yokmu ah o insanlar beni bizi bezdiren onlar be hocam....(yine tatil diyeceksin...)
sevgiler
saygılar
hakan

ben baştan söylemiştim ama daha görecek öğrenecek çok şeyimiz var ustalarım Allah kaza bela vermesin sağlığımız yerinde olsun gerisi boş.çözülmeyecek sorun yoktur herkese iyi çalışmalar

vay ustam 220 lik prizde 380 i nasıl gördün hayret bişey valla ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…