micromaster 420

arkadaşlar elimde micromaster 420 nin eski parametreleri var yeni bir micromaster elimizde var fakat parametreler değişmiş. güncel Türkçe parametreleri olan arkadaş varmı

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
slm mıkromaster 420 parametre yardımı istiyorum iyi çalışmalar

ekli dosyada var kolay gelsin

Ekli dosyalar

• Micromaster420_Kullanici_Klavuzu_TR.pdf
    3.7 MB · Görüntüleme: 240
İ.Tandoğan ' a teşekkürler paylaşımı için..

Merhaba arkadaşlar
Öylesine denemek için ekıyıda kenarda kalmış bir s7200 224xp ile mm420 0-10v analog süreyim dedim ve yaptım da
sanki analog sinyalde sürekli harmonik var herhalde ekrandaki Hz bilgisi normal değerden +1V-1V arası çok hızlı şekilde gidip geliyor.
Sorularım şunlar olacak;
1)Eğer bu durum harmoniklerden kaynaklanıyorsa ki öyle görünüyor bunun filtre uygulamasını analog sinyal veren plc yapmıyor mu?
2)Bu sıkıntıyı halletmek için mm420 den hassasiyeti azaltabileceğimiz bir parametre var mıdır?

4-20mA ile sürmek 0-10V dan daha iyidir. Dış etkenlerden daha az etkilenir. 4-20mA ile denemenizi tavsiye ederim.

yani 0-10V sürme uygulamalarının genelinde mi var diyorsun?

Evet genelinde bu sıkıntı yaşanır. Biz vinçlerimizde 4-20mA alamıyorsak bir parçadan 0-10V u dönüştürücü kullanıp 4-20mA çeviriyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…