mimari ve elektrik projesi (autocad)

tamam kardeş sana özel den ulaşırımteşekkürler

Arkadaşlar bana 5 katlı, asansörlü bir binanın aydınlatma hesaplarını da içeren bir proje lazım. yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler..

yada sadece hazır mimari projesi olan gönderebilirmi 5 katlı bir binanın?

merhaba arkadaşlar,tesisat dersi için 3-4 katlı zemin katı olan ,zayıf akım şeması,aydınlatma hesabı yapılmış proje arıyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler...

Selam arkadaşlar öncelikle iyi calısmlar ben elektrık fırmam var fenadamı yetkım var tedas da telap acabılmek ıcın projelere ıhtıyacım oluyor. Bunlarla ılgılı projede cızmem gerekıyor orjınal program almayı dusunuyorum fakat maddı sıkıntı dolayısı ıle bıraz zordayım gecıcı sure ıle bır program nasıl temınedebılrım (ıngılızcem malesef yok ) bırde arkadasın bırı kapak yapman lazım dedı nasıl oluyor bırbılgım yok.

arkadaşalar merhaba.meslekdaşlarım ben düzce üniversitesinde okuyorum.autocad dersimden okul bitirme projem var.fakat ben bulamadım.bana otel veya hastane projesi lazım.esyalı mimar projesi.tesisatını ve hesaplamasını ben kendim yapacağım.yardım ederseniz çok memnun olurum arkadaşlar.şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar,tesisat dersi için 3-4 katlı zemin katı olan ,zayıf akım şeması,aydınlatma hesabı yapılmış proje arıyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler...

şunun aynısından bende arıyorum
bulan özelden atabilirmi ?
şimdiden teşekkürler

millet bana da acil tek katlı bi dairenin elektrik aydınlatma projesi lazım çok acil elinde olan warsa süper olur yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…