Mitsubishi sürücü closed loop çalıştırma nasıl olacak

klhan

Üye
arkadaşlar elimde mitsubishi FR-V240E 2.2K sürücü var bunun encoderinde sorun çıktı encoderi devre dışı bırakıp closed loop olarak çalıştırmak istiyorum hangi parametreden ayarlandığını bulamadım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sanırım bu konu ile ilgilenen kimse yok bendede var aynı durumda bilgisi olan arkadaş var ise yardımcı olabilirmi

Enkoderi çıkarıp nasıl close loop(kapalı çevrim) yapacan ki? ??? Close loop bildiğim kadarıyla sistemden gelen geribesleme bilgisiyle yapılan kontrol tekniğidir ki bu bilgi sizin sistemde de enkoder üzerinden geliyor.
Geribesleme almadan çalıştırmak istiyorum demeyi kastediyorsan o open loop(açık çevrim) çalışma şeklidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…