Mono Faz İnvertör

arkadaşlar daha geçenlerde bi panoda invertörün biri arıza verdi yenisini taktım.parametreleri ayarlayana kadar 2 saat geçti aradan bir de dokunmatik ekran haberleşmeli ne yapsam bağlanamadım çok zor oldu ama 4 - 5 saat sonra zor devreye aldım. bi abimizin bana tavsiyesi invertör parametrelerini pc ne kopyala sonra bi sorun çıkınca da bir bir girmene gerek yok tak pc yi geri at dedi. bunun için pc gerekli prgram nedir nasıl yapılır bilen arkadaşlar varsa yardımınızı beklıyorum teşekkürler.... elimde bu kablo cce iki ucu rj45 kablo var bunlarla yaparım herhaldeUsb Rj45 Converter Ethernet Converter M/f Usb Converter - Buy Usb Rj45 Converter,Ethernet Converter,M/f Usb Converter Product on Alibaba.com

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba ;

Parametrelerini yedeklemek istediğin AC sürücünün Marka ve Modeli nedir ?

Usb to RJ 45 convertor tek başına yeterli değil, her marka sürücünün ayrı bir yazılımı vardır. Ayrıca X bir markanın parametrelerini Y marka sürücüye yükleyemessin.

Marka ve model verirsen yazılım araştırabilirim, USB to RJ45 Convertor ise piyasada bulunan bir malzeme.

İyi Çalışmalar.

Son düzenleme:
Sn, bahdiyarusta modeli tam olarak belirtmeniz gerekli fakat ben sizin sürücünüzü Delta VFD kabul ederek BU YAZILIMI önerebilirim.
Bağlandıktan sonra Parameter Manager var onu kullanabilirsin. Ama com port kullanıyor.

hocam :) şimdi bu programı ben nasıl kullanacagım ... bir invertörün içini kopyalayacam nasıl olacak bu ????

Arkadaşlar SEW EURODRİVE marka sürücülerin çoğu modellerinde opsiyonel tuş takımı sayesinde veri kaydı veri aktarımı yapılabilmekte.
elinizde aynı parametrelerde çalışan 2 sürücünüz var ise birine parametre ayarı yapmanız yeterli,diğerine tuş takımı sayesinde kopyala yapıştır.

arkadaşlar daha geçenlerde bi panoda invertörün biri arıza verdi yenisini taktım.parametreleri ayarlayana kadar 2 saat geçti aradan bir de dokunmatik ekran haberleşmeli ne yapsam bağlanamadım çok zor oldu ama 4 - 5 saat sonra zor devreye aldım. bi abimizin bana tavsiyesi invertör parametrelerini pc ne kopyala sonra bi sorun çıkınca da bir bir girmene gerek yok tak pc yi geri at dedi. bunun için pc gerekli prgram nedir nasıl yapılır bilen arkadaşlar varsa yardımınızı beklıyorum teşekkürler.... elimde bu kablo cce iki ucu rj45 kablo var bunlarla yaparım herhaldeUsb Rj45 Converter Ethernet Converter M/f Usb Converter - Buy Usb Rj45 Converter,Ethernet Converter,M/f Usb Converter Product on Alibaba.com
[MENTION=181314]bahdiyarusta[/MENTION] Yahu allah aşkına kaç tane parametreyi ayarlıyorsun çok merak ettim o kadar boğuşup ; tabi menü içinde kayboluyorum diyorsan başka mesele :)

O kadar detayını bilmiyorum. Açıkçası ben kullanmıyorum. @ÖKSÜZÇOCUK 'un dediği gibi zaten kaç parametre ayarlanabilir ki.

Forum istatistikleri

Konular
129,314
Kullanıcılar
451,764
Son üye
masiv

Yeni konular

Geri