Mono Faz İnvertör

O kadar detayını bilmiyorum. Açıkçası ben kullanmıyorum. @ÖKSÜZÇOCUK 'un dediği gibi zaten kaç parametre ayarlanabilir ki.
Zilyon tane parametresi var bu cihazların ama çoğu çok fazla detay parametreler içeriyor ; bizim gibi kuru kontaktör kültüründen yeni kurtulan kullanıcıların da umrunda olmuyor güzel şeyler olsa da , çoğu da üst düzey bilgi sahibi olmayı gerektiriyor motor; güç ve inverter sistemleri hakkında .

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zilyon tane parametresi var bu cihazların ama çoğu çok fazla detay parametreler içeriyor ; bizim gibi kuru kontaktör kültüründen yeni kurtulan kullanıcıların da umrunda olmuyor güzel şeyler olsa da , çoğu da üst düzey bilgi sahibi olmayı gerektiriyor motor; güç ve inverter sistemleri hakkında .

Doğru bir çok yerde görüyorum 50Hz sabit sadece start ve stop için kullanılıyor, Kalkış ve duruş hızı bile yok kontaktör niyetine :) Bende sormuştum o zaman kontaktör koysaydınız ya diye

Cevap : Motor'u korumak için böyle bir önlem aldık :) ( Bu arada motor 0,75Kw )

Motor Sarımı : 40,00 TL
Sürücünün Tamiri : 130,00 TL

Bende müşteri herzaman haklıdır dedim sürücülerini tamir ettim :)

Forum istatistikleri

Konular
129,550
Kullanıcılar
452,167
Son üye
yasaraydemir

Yeni konular

Geri