Motor sürücü arızası

Sürücünün anahtarlama frekansı kaç hz. dir. Menuden bakbilirsiniz. Bazen gürültülere neden olabilir.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
1 Ölçmedim hiç
2) kasnaklarla oynayarak dengelemee çalıştım fakat hızlanıp yavaşladığını bilemiorum
3) akımı ölçmedim fakat fatura anlamadında çok yüksek gelmeye başladı
Sürücünün anahtarlama frekansı kaç hz. dir. Menuden bakbilirsiniz. Bazen gürültülere neden olabilir.
şöyle anlatayım anahtar 10 saysına kadar, 4.5 tan sonra gürültü başlıyor. 5.5 gibi istediğim kıvama geliyor
ARKADAŞLAR BUGÜN NE OLCAKSA OLSUN DİYİP AAHTARI 6.5 7 YE KADAR YÜKSELTTİM. EPEY BİR GÜRÜLTÜ OLDU FAKAT SÜRÜCÜ KENDİNİ KORUMAYA ALMADI. YORUMUNUZU ÇOK MERAK EDİYORUM
ARKADAŞLAR BUGÜN NE OLCAKSA OLSUN DİYİP AAHTARI 6.5 7 YE KADAR YÜKSELTTİM. EPEY BİR GÜRÜLTÜ OLDU FAKAT sürücü KENDİNİ KORUMAYA ALMADI. YORUMUNUZU ÇOK MERAK EDİYORUM

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR BUGÜN NE OLCAKSA OLSUN DİYİP AAHTARI 6.5 7 YE KADAR YÜKSELTTİM. EPEY BİR GÜRÜLTÜ OLDU FAKAT sürücü KENDİNİ KORUMAYA ALMADI. YORUMUNUZU ÇOK MERAK EDİYORUM

Size bu ölçümleri yapabilecek, işten anlayan biri lazım, sisteminizde bir problem var, bunu gidermek ve daha fazla sizi maddi kayba uğratmadan çözmek en doğrusu. Forumdaki katılımcılar sizre her zaman yardımcı olacaklardır ancak bu bilgi seviyesi ile kendinize ve makinanınıza zarar verebilirsiniz.

Medel hangi modelini kullanıyorsunuz. Resonance Dampening ayarı var ise onu değiştirerek deneme yapabilirsiniz.

Merhabalar; atv motor sürücüsü kontaktor anahtarları yapıp enerji iletiyor. Sürücü aktif olmuyor ve daha sonra patlıyor. Sebep ne olabilir yardımcı olurmusunuz ? Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…