nasıl yapabiliriz

Kontrol kalemini faza değdir arkasınada baş parmağını değdir. İşte insan üzerinden lamba yandı..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşım dalga mı geciyosun onu bizde biliyoruz sen yeni ögrendin galiba

Merhaba;
220v ampulu yakabılırsın + ucunu lambaya bala - ucunu (topragı) elinde tut lambaya dey çarpılmadan yakabılıcegını dusunuyorum.
İlgini çekicekse:
Bobina de Tesla ITESCA - Tesla Coil - YouTube
Tesla bobini ama yapmak ıstıyorsan hıc bunla uraşma telini bulmak zor.Ve yapıcaksan yapılan bırtanesını sec cunku carpılma rıskıde var sakat ıs yapıcaksan yardımcı olurum.

rekorlar kitabı olanlar arasın bı adam 220 v ampul yakıyo.Allah vergisi

Ben bir defa lambayı değilde; elektrikli şofbeni öyle çalıştırmıştım, iki saniyeliğine. Şofbene fazı bağladım, enerjiyi verdikten sonra şofbenin nötrünü sağ elimle, panodan gelen nötürü ise sol elimle tuttum, elektrik sağ elimden girerek benim üzerimden devresini tamamlamıştı.

arkadaşlar böyle tehlikeli anlatımlar yapmayalım lütfen olur ki bir arkadaşımız anlatılanları denemeye kalkar o arkadaşa bir şey olursa hepimiz vicdanen rahatsız oluruz. slm

arkadaşlar böyle tehlikeli anlatımlar yapmayalım lütfen olur ki bir arkadaşımız anlatılanları denemeye kalkar o arkadaşa bir şey olursa hepimiz vicdanen rahatsız oluruz. slm
Özür dilerim. Bir daha ki sefere daha dikkatli davranmaya çalışacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…