Neden Kontrolkalemi.com

siemens bolumu kapatıldı bıraz tadım kactı ama bı umut daha takıb edıyorum

Özverili sorun çözümü. Karşılıksız yardımlaşma (maddi) çok pahalı manevi bir karşılık bekleme (teşekkür + pop)
Selamlar.

bence teorık olarak kendımızı yetıstırecegımız tek platform olarak goruyorum

İnsanın kendini geliştirip,eski bilgilerini güncellediği harika platform

birseyleri sacma sapan sebeplere dayandırıp paylasmamayı hedef haline getirmiş gizli kalırsak daha fazla ilgi toplarız amacında olmayan bir yer seviyorum burayı

Yeni üyelerden birisiyim.şu anda inceleme safhasıdayım.çok faydalı paylaşımlar tesbit ediyorum.özellikle sizlere katıldıgım için mutluyum.iyiki varsınız hepinize en derin saygılarımla....

seni bütün gün kontrolkalemi.com,da gören arkadaşında sanırım bütün gün aynı yerde,

selamün aleyküm bende bu sitenin hastasıyım çaresiz kaldığımda arkadaşlar sağolsun yardım ediyorlar allah a emanet olun.

Avrupada teknoloji bizden en az 30-40 yıl ileride. Biz gelişmekte olan fakat önüne engeller konulan bir cumhuriyetiz. Engelleri aşmak ve ilerlemek için bilgiye ihtiyacımız var. Bilgiye sahip olmanın en iyi ve kolay yolu paylaşımdır. İnanın dünyanın nerdeyse hiçbir sitesi paylaşıma bu kadar açık değil. Hatta o kadar güzel paylaşıyoruz ki, flip flop devresi ihtiyacı olan birine herkes kendi branşıyla ilgili çözümler üretiyor. Kimi pic le yap diyor, kimi PLC yle basit olur diyor Kimi röleyle, kimi kontaktörle. Bunlar çok güzel şeyler (Ç.G.H.B diyenler) Bu şekilde devam edelim arkadaşlar. Ben paylaşmayı seven bir insanım ve o yüzden burdayım. Benim gibi düşünen forumdaşlara sevgiler, saygılar..

Tamamen duygusal;

İtiraf ediyoruz toplamda 15 kişilik aktif yönetici grubu olarak 3000'er € maaş alıyoruz. Tek amaç para. Reklam veren firmalardan gelen avantalarda extraya giriyor.

Şaka tabi.

Yaklaşık bilfiil 4,5 yıl üyelik 4 yıllık yönetici olarak bulunduğum bu dev bilgi platformunu seviyorum.

Internet Explorer Toolbar'ımda en ön sırada. Başka söze gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…