nt 20s

musakk

Üye
arkadaşlar elimde nt21 s oparatör board var programını upload etmek istedim
trasmıt mod ekranını açtıktan nt kablosunu pc ile board arasına takıp seçeneklerden modelı tanıplayıp upload etmek ıstedim ancak tımeout verip programı uplod edemedim arkasında dip swiçleri var ancak programı silebilirim diye degiştirmedim ancak nt21 ve nt11 leri kolayca uplod edebiliyorum degişiklip yapıp yukluyorum ama 20s modeli de olmadı acaba farklı bir prosedur uygulamak gerekıyor olabılırmi ayrıca transmıtmod ekranında tool20m diye bir mesajda var bukonuda yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
kablonu kontrol et..bende öyle bir problem olmuştu...kabloyu veya usb dönüştürücü kullanıyorsan onu değiştir

nt20s ı nt 21 programladıgın yazılımla yukleme vede upload edemezsın cx desıgner programına ıhtıyacınız var sızın

Cx designerda ns serisi paneller programlanıyor.NT 20s operatör panelini NT-serisi support tool programıyla yani nt21 i programladığın aynı programla programlarsın.Ayarlarını panel ve pc nin kontrol et

Forum istatistikleri

Konular
128,931
Kullanıcılar
451,107
Son üye
Xte13

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri