Okuldan ödev alan ilk mesajında başlık açıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeni başlık başlık adamın ilk mesajı şöyle:

Bu adama cevap yazmak , en az 10 sayfalık açıklama bulmak , iyilik değil kötülük olur cidden

sayın uye konu hakkında yeterli acıklama yapılmıstır.polemık yaratacak sekılde konuyu devam ettırmeyınız.kımse sızı o uyeye cevap verın dıye zorlamıyor haklı ıken lutfen haksız durumda olmayınız

Sayın Gezer neden böyle kırmızı hat çektiniz anlayamadım?

Sayın Camby' de en az "boş başlık" açan "araştırmacı" gençlerimiz gibi düşüncesini ve rahatsızlıgını ihtiyacını dile getiriyor. Hemde birçok kişinin yapamadıgı kadar medeni bir şekilde.

Ben son gelen mesajlar sekmesine tıklayarak genelde açılan her başlıgı incelerim.

100 mesaj varsa %50 si ödevini kapan kardeşlerimizin ödev talebi.
Ha evet araştırıyo falan filan demeyelim lütfen yapmayın.

Bende öğrenciydim. Bende ödev yaptım. "Google da ödevin adını yazmadan, bana bu lazım dediğimi hatırlamıyorum"

Ha çokda umrumda değil.
Başlıkları kontrol ederseniz o tür ödevlere "al sana ödev diyen kimse yok"

Olmaması da gayet doğal.

Ama "bu başlık açma olayına araştırma gözüyle bakmayalım"
Derim ben.

Sayın Camby ye de bu konuda destek veriyorum.

sayın peacex konu hakkında haklı bıle olsanız kesınlıkle bır kısıyı hedef olarak gostermemelısınız vede bu o kısıye cevap hakkı dogurur vede konu polemık ıcermeye baslar o yuzden kırmızı cızgı cektım sızın deyımınızle

Açıklamanız için teşekkür ederim.

örnek gösterilmesi dediğiniz gibi polemik yaratabilir ama genel olarak böyle bir sıkıntı oldugunu düşünenlerin sayısı bence az değildir.

siz yöneticilere kolay gelsin.

yeni başlık başlık adamın ilk mesajı şöyle:

Bu adama cevap yazmak , en az 10 sayfalık açıklama bulmak , iyilik değil kötülük olur cidden

Evet size katılıyorum bir tembellık gibi oluyor bu olay armut piş agzıma düş...
o armuttu gerekırse kendimiz düşürecegiz.
saygılar.

konu polemık ıcermeye basladıgından kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri