omron j7 hz kontrol cihazı

omron j7 hız kontrol cihazı ile dışardan butonla frekans artırp azaltmak istiyorum bana yardım edeceklere teşekkürler

ilk önce 10 kohm luk bir potansiyometre ye sahp olmanız gerekiyor daha sonro potansiyometrenin uç ucunu sürücünün fs fr fc uçlarına baglaman gerekiyor eger kademeyei arttırdıgında frekans dusuyorsa fr ve fc uclarını degiştirmen gerekiyor diye hatırlıyorum iyi calışmalar

omron j7 hız kontrol cihazı ile dışardan butonla frekans artırp azaltmak istiyorum bana yardım edeceklere teşekkürler

sevgili arkadaşım butonlamı? potanslamı? tam olarak birdaha belirtirmisin? ve butonla ise buna sadece jog uygulama yapabilirsin yani bir ana frekans değeri belirlersin makina sürekli o frekansta döner birde jog frekansı girilir oda butona basıldığında ayarladığın frekansta dönmeye başlar ... unutma ancak 2 aded senin belirlediğin hz e sahip olabilirsin butonla....

başarılı çalışmalar...

Omron hız kontrol cihazlarıyla dışardan butonla hız ayarı yapılır.UP/DOWN komutunu aktif ederek j7 modelinde S3,S4 ve S5 girişlerini kullanarak ayarlanabilir.1-0-2 kayıcı buton kullanarak bir poziyonunda elinle butona basılı tuttuğun süre boyunca hız artarken 2 pozisyonunda elinle buton basılı tuttuğun süre boyunca hız azalır.

ustam sanırım operatör panelini taşımak gibi birşey bu bahsettiğiniz?

evet yapmak istediğim sistem yaylı buton kullanarak azaltmak artırmak istiyorum serkut arkadasım fazla tecrübem yokta tam olarak anlatabilir misim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…