Ortak kullanılan sayac ayırmak için?

Mevcut binada bir dairede elektrik sayacı bağlanmamış ortak kullanım yapılıyor. Ayırmak için proje ne projesi olması lazım ve ne gibi başvurular yapmamız gerekiyor?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Siz daire diyorsunuz tapuda .
Tapusu ?

Kömürlük daireye çevrilmesin .

hayır bir müşterimin iskan 2017 alındığını belirtiyor. Fakat elinde onaylı bir projede yok sayaç takılmamış dağıtım şirketi proje istiyormuş

Belediyeden yazı alıp proje çizdirip yeni abonelik.

Son düzenleme:
hayır bir müşterimin iskan 2017 alındığını belirtiyor. Fakat elinde onaylı bir projede yok sayaç takılmamış dağıtım şirketi proje istiyormuş
İskan alinmis ise enerji dagitim firması proje istemez. İskan raporu (yapı kullanım izin belgesi), tapu fotokopisi, Dask poliçesi, kimlik belgesi ile başvuru yapması yeterlidir. Elektrik projesi ve dahi diger tüm mevzuat tamamlanmadan iskan zaten alamazdi.

Forum istatistikleri

Konular
129,249
Kullanıcılar
451,644
Son üye
VLT 2800

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri