Oto Beynide Uzman Kişiler

fduyar

Üye
Arabalardaki ecu, motor, abs, airbag, klima... beyinlerinin onarımından anlayan tecrübeli arkadaşlar alınacaktır.

lütfen cv atınız.

[email protected]

Hangi ildesiniz ? adres ve tel no bilgilerinizide giriniz

bunların hepsi tırı vır

aynen bir iki sene önce meslegin tırı vırı ları cep telefon una yöneldiler şimdi araba işi ne ben de bir iki inceledim bir kaç tane eş dost un işini yaptık ondan sonra gelsin anlamsız sahtekarlık ıstekleri ... (hepsni redded dim tabi )
yakında bir eeprom a program atmasını bılen herkes dıagnostıc cıyım dıye ortaya çıkacak herköşe başına açılacak..
zorum a giden bir de ne biliyormsunuz ay gecmiyor samanyoluna zaman gazetesine antep li birisi çıkıyor sanki elektronik anlamda çok buyuk işler yapıyormuş gibi böbürleniyor halbuki bu iş iki web sitesi üzerinden yuruyor biri ingiliz biri rus ..

aynen bir iki sene önce meslegin tırı vırı ları cep telefon una yöneldiler şimdi araba işi ne ben de bir iki inceledim bir kaç tane eş dost un işini yaptık ondan sonra gelsin anlamsız sahtekarlık ıstekleri ... (hepsni redded dim tabi )
yakında bir eeprom a program atmasını bılen herkes dıagnostıc cıyım dıye ortaya çıkacak herköşe başına açılacak..
zorum a giden bir de ne biliyormsunuz ay gecmiyor samanyoluna zaman gazetesine antep li birisi çıkıyor sanki elektronik anlamda çok buyuk işler yapıyormuş gibi böbürleniyor halbuki bu iş iki web sitesi üzerinden yuruyor biri ingiliz biri rus ..

sayın meslektaşım elektrik yada elektronikle uğraşıyoyorsunuz bu işten para kazanıyorsunuz bende sizin düşündüğünüz, gibi düşünüyorum t.c de fırsatçı çok popüler olan şeyler çıktığında yeni şeyler elektronik anlamında bizimkiler hemen atlıyor ben çekirdekten yetişme 5 yıllık elektronikçiyim fakat amatörlerden,öğrencilerden bu işleri fazla bilmeyenler hemen bunlara soyunuyor benimde zoruma giden bu artık ustalık öttü yani değeri yok artık insanlar web sitelerinden evlerindeki elektronik cihaz bozulduğunda nasıl tamir edebilirim diye önce kendisi kurcalıyor sonrada içinden çıkamayıncada ozaman tamirciye götürüyor işte ben bu yüzden nefret ettim bu işlerden bu fırsatçı arkadaşlarada tırı vır diyorum.