Otomatik bariyer kumanda kopyalama hakkında

ebc

Üye
merhaba sitemin girişinde bft markalı bir bariyer var kumanda kopyalamak istiyorum. Bft uyumlu kumanda buldum alacağım fakat çalışan kapı kumandası bft değil ekte resimini iletiyorum. Uyumlu kumandayı aldığımda bu elimde kumanda ile kopyalama yapabilirmiyim ? Yapabilirsem nasıl yaparım ?

Ekli dosyalar

• kamanda ön.jpeg
    kamanda ön.jpeg
    111.2 KB · Görüntüleme: 4
  • kumanda arkaa.jpeg
    kumanda arkaa.jpeg
    126.7 KB · Görüntüleme: 4
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Aynısını almış bile olsanız,kopyalaması mümkün olmayabilir.Fazla yorulmadan,kendi firmasını bulup ondan almak en doğrusudur.

Merhaba kumandanın markası kontal rolan 4s miş. Rolan kumandaları kopyalamak için rolan kumanda alıp o şekilde kopyalamanız lazımmış. Aynı markanın aynı modeli çok pahalı geldiğinde rolan olabilen bir kumanda satın aldım. Hem aldığım yerden hemde youtubeda nasıl kopyalancağı yazıyor. Aldım kopyaladım şu an sorunsuz çalışıyor. Sadece alıp kopyalamayı yapsanız bile alıcı hafızadan dolayı belki çalışmayabilir ona mutlaka dikkat edin. Bu vesile ile bu konu hakkında aklında soru olanlar bir nebze çözüm sunmuş olayım. İyi günler herkese

Forum istatistikleri

Konular
129,254
Kullanıcılar
451,657
Son üye
HİLMİ555

Yeni konular

Geri