Outlooktaki mailller hk. yardım?

ARKADASLARR YAA BENİM PC ÇÖKTÜ OUTLOOKTAKİ MAİLLERİMM DE GİTTTİİ NASIII GERİİ GETİREBİLİRİM:(
FORMATT ATTIM AMAA KURTARMAA YAPMADII:confused:

server da yedeklerini sakla işaretli ise outlook ayarlarında gelen postalarınızı kurtarabilirsiniz.
Bilgisayardaki bilgiler format atmadan önce kurtarilabilir format attıysanız ya da üstüne tekrar işletim sistemi kurduysanız işiniz zor.(hızlı biçimlendirme yaptıysanız bir şans var)
Undelete,recuva gibi silinmiş dosyaları geri getirme programları var.Bunlar en basitleri.Daha gelişmişlerini google da aratın ve derinlemesine bilgisayarınızı taratın.Belki bir kısmını kurtarabilirsiniz.Kurtarma ile ilgili işiniz bitmedikçe bilgisayara yeni bir program kurmayın.

hangi başlıgı okursunuz bilemem ama outlooktaki dosyalarınızı kurtarmanızı dilerim. ardındanda :
1. Pc nize güven olmaz outlook yada vb önemli dosyalarınızı ayrı bir harddisk yolu göstererek işletim sisteminimizin olmadıgı bir dizine kaydedin.
2.Serverda yerinizi maksimum kullanın mailleri serverda tutma özelliğini işaretleyin.

Şu an işinize yaramayacak biliyorum ama ileride kullanmanız gerekebilir.

önemli deyil kolayı netten bi geri dönüşüm programı indir hemen geri gelsin sorun olmaz teşke format atmsaydın bilgisayarı geçmişe alabilirdin bu arada OUTLOOKTAKİ maillerin yedeği nette olaması gerekir benimkilerin var mesala 10 bin mail var nette hem bilgisayrımda hem nette

üzücü bir durum mailserver inizde emailleriniz bir kopyası durmuyorsa işini oldukça zor

günaydın arkardeşler
Microsoft Office 2010 full türkçe varmıdır

bu komuyla baglandtili bende bir sey sormak istiyorum outlook larimizi internetten actigimiz sayfayi bulamiyorum biri yazabilirmi.konu hakkinda yorumum ise outlook kullaniyorsan kesinlikle bir servera baglisin yani bir sirketin veyahutta bir kurum bu yuzden onlara bir sor kesin bilileri kopyaladiklari bir back up sistemleri vardir
saygilar

Forum istatistikleri

Konular
129,240
Kullanıcılar
451,622
Son üye
mftanrikulu
Geri