pıc devrede garip durum

kardeş başka bi konuda bunları sormuştun programlarken hangileri enabled olur bide 877A ya 877 nin programını yüklersek sorun çıkar mı diye sonra tamam dedin biz de sen devre çalışıyor deyince sorunsuz programladın sanıyorduk ama olsun problemin çözülmesine sevindim
ayrıca hiç vakit kaybetmeden şu pic programlamayı öğrenirsen iyi olacak senin için
iyi çalışmalar

arkadaşlar sorun dahada büyük şimdi. programın hex dosyası demoymuş herşey boşa gitti. boşuna uğraştım. keşke demo olduğu belirtilmiş olsaydı.

ohoo iş yaş desene yahu bari asm veya c kodları falan olsaydı elinde düzeltirdik ama hex işi batırdı
nse üzme kendini

olsa dükkan senin derlemenin tersinin yapıldığını hiç görmedim yani hexi asm kaynak koduna geri çevirme işlemini yapamazsın diye biliyorum

Bende hex dosyasını Ic-prog yardımıyla asm ye cevrilir diye biliyorum..Dodo arkadasım eger elinde Ic prog programı varsa ve hex dosyan hala duruyorsa hex i ıcproga ac gorunum den assembleri tıkla hepsi bu umarım faydası olur...

arkadaşlar gerekli düzenleme nereden yapılacak. programın asm içereği bu kodları txtdosyasının içine asm olarak ekledim kod bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi

korkmaz_design bu devreyi yapmış ve çalıştırmıştı kodları nasıl düzenlediniz hocam banada yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar server sorunundan buraya yanlış mesaj yazdım silemiyorum bu şekilde düzelttim artık

kusura bakmayın

Benim yaptığım bir devredede inputlara bağladığım butonlara elim değdiği anda pic çalışıyordu.inputlara 1mf kondansatör bağlamış ve problemi halletmişti.senin probleminde %99 bu

kardeş ic prog hexi geri çevirirken etiketlerin hepsini sayılarla veriyor bu da programda büyük bir anlaşılmazlık yaratır samanlıkta iğne arar gibi adresleri tek tek karşılaştırmak yeni program yazmak tan daha zor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…