Panasonic servo software MSELECT V.3.0.0.3

Arkadaşlar buda başka bir servo yazılımı. Bilen bilmeyenlere anlatsın. Ben bilmiyorum. Ama öğrenmek isterim.

Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Mselect yazılımı minas serisi servo sürücülerinin ve motorun otomatik seçimlerinin yapılacağı bir yazılımdır.

Burada yük hakkındaki gereken bilgiler (kaç nm,yük aşağımı,yukarımı,yatay mı hareket ediyor, rediktör varmı v.b.) girildikten sonra kullanmanız gereken motor ve sürücü otomatik olarak size belirtiliyor.

Bu editörü bilgisayarınıza kurduktan sonra ufak bir ayar yapmanız gerekmektedir.Yoksa her açılışta ve tablo seçiminde editör hata verir.

Lütfen aşağıdaki yolu izleyiniz;

Başlat/Ayarlar/Denetim Masası/Bölge ve Dil Seçenekleri/Bölgesel Seçenekler/Özelleştir/ içerisine girildikten sonra /Ondalık Simgesi normalde virgülle ifade edilir bizim bunu nokta yapmamız gerekmektedir.Bu işlem kayıt edildikten sonra editör normal olarak açılacaktır.

Panasonic Servo ve Editörleri Hakk. Özdisan firması ile irtibata geçebilirsiniz.

merhaba minas a4 mcddt3520 sürücülü bir servo motorum var. bütün gerekli kurulumları yaptık ve sorunsuz olarak çalışabiliyor. Ancak motoru hızlı devirde kullanamıyorum hız parametrelerini arttırmama rağmen sadece titreşim artıyor aynı devir ve hızda devam ediyor. Sanırım parametrelerle ilgili bir sıkıntım var fakat hangisi olduğunu henüz çözemedim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim...

Merhaba emulator33

Sormuş olduğun soruya ne yazik ki burada cevap vermem etik olarak uygun olmayacaktır.
Panasonic servo motoru Özdisan firması haricinde başka bir firma daha getirmektedir ve teknik desteğini veremediği halde ürün satmaktadır.

Ben burada Özdisan firmasının Türkiye ye getirdiği ürünlere destek vermeye çalışıyorum.

Servoya da destek veririm ancak ürünün özdisandan alınıp alınmadığı sorunu olduğu için Sizin Özdisan ı arayarak bu konuda yetkili olan Dede Bey ile görüşmenizi tavsiye ederim.

Anlıyorum, ben sadece parametre isimlerini istemiştim yinede teşekkür ederim...

Forum istatistikleri

Konular
128,822
Kullanıcılar
450,911
Son üye
fatih41311

Yeni konular

Geri