Pano Etiketi Nerden Alabilirim

kardeş bende tavuk kumesi otomasyonuyla ugrasıyorum
izmirde kutlusan dıye bır fırma var ankarada ostıöde pano ımalatıyla ugrasan fırmaların hepsınden bulabılırsın onemli olan senın nerelere en kolay ulasacagın

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Genelleme yapıyorsun, bizde ostimdeyiz. Etiketlerimizi boş şablon olarak wago'dan alıyoruz. İsim etiketleri, Pano etiketleri ve Makaronları kendimiz yazıyor ve etiketliyoruz.

plastik etiketleri nasıl yapıyorsunuz. bende ostimdeyim plastik etiketleri reklamcıya yaptırıyoruz ve oldukça pahalıya geliyor. kendimiz bir şekilde yapabilirmiyiz bu işi

mutlusan dan onka dan istediğiniz etiket çeşidi bulabilirsiniz yapışkanlı olup içindeki kağıda kendiniz yazarsınız şayet plastik(sac,mika) malzeme üzerine yazı yazacakiseniz bu işi yapan makinalar mevcut fiyat ise çok pahalı yani reklamcıya devam.bizde aynı dertten muzdaribiz

serigrafi ile yapmayı deneyebilirsiniz. (yani ben olsam öyle yapardım)

merlin gern de b tür etiket ve attlıkları mevcut standart yazılarıda yazılı olarak isteyebilirsin
mehmetin dediği dyno da güzel ama etketler alkol bazlı sıvılarla silininirse yazılar çıkıyor
brother marka olanlar yazıyı yazdıktan sonra üzerine film çekiyor kullnışlı eğer bu işi sürekli yapacaksan bunu tavsiye ederim

Bizim firmada plotter var. ayrıca dymo ve tls2200 etiket yazma makinalarıda mevcut.

Bizim size sormak istediğim bişey var. sinyal etiketlerini nerden tedarik ediyorsunuz. Özellikle belirteyim buton etiketiniz soruyorum

plastik etiketleri nasıl yapıyorsunuz. bende ostimdeyim plastik etiketleri reklamcıya yaptırıyoruz ve oldukça pahalıya geliyor. kendimiz bir şekilde yapabilirmiyiz bu işi

Etiket yazıcımız var biraz pahalı fakat seri üretimde dokunmuyor fiyatı.

Bizim firmada plotter var. ayrıca dymo ve tls2200 etiket yazma makinalarıda mevcut.

Bizim size sormak istediğim bişey var. sinyal etiketlerini nerden tedarik ediyorsunuz. Özellikle belirteyim buton etiketiniz soruyorum

Wago bayilerini araştırırsan oralardan temin edebilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
129,201
Kullanıcılar
451,560
Son üye
mertcan5657

Yeni konular

Geri