PANO MONTAJ MALEZEMELERİ HAKKINDA

cmlsnkl

Üye
Merhaba arkadaşlar

Pano montajı sırasında A'dan Z'ye rölesinden kontaktörüne motor koruma şalterinden klemensine tek marka yapmak istiyorum.
Hangi markayı tavsiye edersiniz
Yardımlarınız için şimdiden müteşekkirim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bu kullanacavginiz ekipmanla da alakali bi durumher markanin her ekipmani yoktur.ama tedarik etme durumu fiyat kalite garanti kapsami teknik destek vb durumlari goz onunde bulundurun.
Ag salt icin siemens schneider abb genelde tercih edilen markalardir.ama atiyorum reaktif guc kontrol rolesi alacaksaniz entes alin,yada emniyet rolesi falan alacaksaniz pilz alin.dedigim gibi bu ekipmanla da alakali bir durumdur

ben genel tek marka gitmek istiyorum daha prtatik bir yolu olsa iyi olurdu
misal wago komple yahur schineider komplesi olmazmıydı

Kardes olur olur da bazi urunler vardir bir markayla ozdeslesmistir artik.siz kuracaginiz sistemde kullanacaginiz ekipmanlari adedini ve neler oldugunu belirtin .ona gore marka tavsiyesinde bulunalim

Tek marka yapmak istiyorsan, Türkiyede itiraz edilmeyen 2 marka bulunmakta. Siemens veya Schneider.

Arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. bilgi ve tecrübelerinizden dolayı

Sn. @C.ÇALIK ustamın dediği gibi Siemens ve Schneider Türkiye' de vazgeçilmez ve en çok kullanılan markalardır. Siemens ürünlerine buradan tedarik edebilirsiniz. Schneider ürünlerine ise de buradan
ulaşabilirsiniz. Daha önceden de Sn. @YaşlıUzman ın söylediği Moeller adlı markanın ürünlerinede bakabilirsiniz sigortalarına çok iyi demişti yanılmıyorsam. Onlarada buradan ulaşabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…