Panodaki misafir

Ya arkadaş kaç gündür başlığı görüyordum ve böyle bir görüntüyle karşılaşabileceğimi düşünüyordum ve bu yüzden açmaya korkuyordum. Ama birde içimden birisi beni ha bire dürtüyordu. Bugün açtım böyle bir görüntüyle karşılaşabileceğimi bilerek ama yemin ederim görüntünün çok az bir bölümünü görür görmez az kalsın telefonu elimden düşürecektim. Halen içimdeki adi herif beni açmaya zorluyordu sonunda açtım ve... Karar; İyikide memur olmuşum arada bir elektrik işlerine bakıyordum bundan sonra abartısız söylüyorum çok zor. Yıllar önce birisi köy tuvaletinde böyle bir durumla karşılaştığını anlatmıştı ben yıllardır tuvaletlere her girişimde hep aklıma geliyor. Bundan sonra da elektrik panosu gördüğüm her yerde bu görüntü aklıma gelecek vay benim halime... Bir şeyden korkunuz varsa beni anlayabilirsiniz yoksa abarttığımı düşünmekte haklısınız. Çookk kötü fenaaa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tuhaftır ama bende takıntı oldu abi nerden baktım buraya ya. Mezun olduğum Kastamonu Taşköprü M.S.E.E.M Lisesinde arkadaşlar yakaladıkları bir yılana 380 v. verdiklerinde yılanın feci şekilde sesle patlayarak parçalandığını söylemişlerdi bu yılan nasıl çarpmamış. En az 1 hafta sürem var görüntüyü hafızamdan silmem için. Yeni ve daha güzel bi görüntü bulmam lazım. Görüntüyü paylaşan Korkmaz desing arkadaş seni kötü adam ilan ediyorum bilesin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
mavielektrik.06 sen bakma bu resime... :)

bu da bizim panodan olsun, daha doğrusu jeneratör-Şebeke ayıırıcı panosundan:

20140715_104554.jpg

arazıdekı özellikle sulama panolarında bu gıbı yangınlar oluyor ben bir çozum buldum 3 yıldır kullanılıyor panoya elektronik fare kovucu takıyorum fare kovucuda ufak bir değişiklik piezoya metal bır sac bağlayıp panonun govdesıne vidalıyorum bunu neden yapıyorum panolara yılan gırmesın tıtreşımden rahatsız oluyor yılanlar hem fareyı kovuyorum hemde yılanı panoda yanmaktan kurtulmuş oluyor

Elektrik hayvanlara karşı daha merhametli. ;) Biz olsaydık şimdiye tahtalı köyü boylamıştık.

- - - Updated - - -

Elektrik hayvanlara karşı daha merhametli. ;) Biz olsaydık şimdiye tahtalı köyü boylamıştık.

Sayın korkmaz_design siz en iyisi arızaya giderken yanınıza bir tane de yılan sopası alın. Yılanlar elektrik olan kısımlara o kadar dolandığı halde nasıl çarpılmıyor anlamış değilim. Yılan derisi yalıtkan da bizim mi haberimiz yok.

Yalnız ülkemizde hiçbir şeyin değeri bilinmiyor. Amerikada olsanız şimdiye çoktan belgeseliniz çekilirdi. Yılanlara fısıldayan elektrikçi diye :)

Sayın korkmaz_design siz en iyisi arızaya giderken yanınıza bir tane de yılan sopası alın. Yılanlar elektrik olan kısımlara o kadar dolandığı halde nasıl çarpılmıyor anlamış değilim. Yılan derisi yalıtkan da bizim mi haberimiz yok.

Yalnız ülkemizde hiçbir şeyin değeri bilinmiyor. Amerikada olsanız şimdiye çoktan belgeseliniz çekilirdi. Yılanlara fısıldayan elektrikçi diye :)
Aman aman burada kimler varmış. Saygıdeğer Site Yetkilimiz Sn. Aksi. Arada sırada o mübarek yüzünü göster bize.:D
Senin mübarek yüzünü sadece yasaklı kullanıcıları açıklarken görüyoruz.:D

Forum istatistikleri

Konular
129,403
Kullanıcılar
451,931
Son üye
canop

Yeni konular

Geri