Paradox PCS250 VDMP3 Uyumu

endmnaci

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Panele haberleşme için sadece PCS250 nodül bağlı, modül kartına da VDMP3 takılı durumda.
Alarm durumunda ilgili telefonlar aranıyor fakat telefonu açtığımızda sadece GÜLE GÜLE kelimelerini söylüyor ve kapanıyor. Problem nereden kaynaklı olabilir sizce, neden tüm cümleyi duyamıyoruz? Teşekkürler.

Merhaba , Sistemin akü dahil tüm elektrik bağlantısını kesip tekrar verin. Muhtemelen düzelmesi lazım.Kolay gelsin.

Merhaba , Sistemin akü dahil tüm elektrik bağlantısını kesip tekrar verin. Muhtemelen düzelmesi lazım.Kolay gelsin.
Salim ustam merhaba,

Sistemin elektriğini kestim hatta pcs250 ve paneli bu arada da güncelledim, sorun çözülmedi fakat düşündüm ki 836 kişisel raporlama gecikmesini uzatırsam cümlenin tamamını duyabilirim ve sonuç: 10 sn'ye çıkardım oldu :) fakat güncellemeler sonrası SMS raporlama çalışmıyor, panel mg5050, şimdi bu konuda fikrinizi alabilir miyim, sms ile kurma yapıyor fakat alarm ve arıza durumunda sms göndermiyor, neden olmuş olabilir sizce?

Salim ustam merhaba,

Sistemin elektriğini kestim hatta pcs250 ve paneli bu arada da güncelledim, sorun çözülmedi fakat düşündüm ki 836 kişisel raporlama gecikmesini uzatırsam cümlenin tamamını duyabilirim ve sonuç: 10 sn'ye çıkardım oldu :) fakat güncellemeler sonrası SMS raporlama çalışmıyor, panel mg5050, şimdi bu konuda fikrinizi alabilir miyim, sms ile kurma yapıyor fakat alarm ve arıza durumunda sms göndermiyor, neden olmuş olabilir sizce?

Merhaba,

Soruna ilişkin yorumu, fikri olan var mı?

İyi Çalışmalar
Naci

Forum istatistikleri

Konular
129,183
Kullanıcılar
451,541
Son üye
hyo23

Yeni konular

Geri