Pcb Üretimi

zor biraz
o makinanın matkap spindalı(ya da nasıl yazılıyorsa) 50 000 devirde dönüyor,rulmanlı değil hava yataklı,mikron hassasiyetinde koordinatları deliyor,açık tip servo motor var,yani dönmüyor eksen motorları kayıyor,6000 tane matkabın kaç kere delme yaptığını ve hangisi nerede olduğunu biliyor.

mustafa bey merhaba

daha önce hangi firmada çalışıyordunuz ?

eğer teisisi sıfır makinelerle kurmak isterseniz ve seri üretim yapacaksanız milyon eurolardan bahsedebiliriz. ama eğer bu sektörü biliyor ve makineler hakkında bilginiz varsa bunların ikinci elleri daha ucuz benim çalıştığım firma bu şekilde makine alıyor devamlı ikinci el ve kurulumunuda aldığı firma yapıyor garanti kapsamında gecenlerde 500 euroya alınan makine 3 kafalı freze ve bu makinanın bir delik motoru 1000 ila 2000 euro arasında düşünün artık makinanın fiyatını tamirini türkiyede yapılması imkansız biz devamlı yurtdışına gönderiyoruz tamir için. Demem şu kibu işte para var ama sermayende iyi olmak zorunda

ev yapımı pcb hazırlamak istedim fakat HCl ve H2O2 yi %100 saf kullandım balkonda yapmama rağmen evi yer yerini havalandırmak zorunda kaldım asitleri ne oranda kullanıcam bilemedim ne derişimde ne oranda karıştırmalym yardm edersenz sevnrm

Kardeş Tuzruhu 4 oran Perhidrol 1 oran bu karışım kimyasal tepkimesi ağır olursa az daha perhidrol ilave edilir.Bu gibi işler Balkonda açık havada yapılır.Saygılarımla.Kolay gelsin..

m-usta-fa hocam merhaba, profesyonel kalitede pcb üretimi için laboratuvar tipi, en küçük ve en basit şekilde bir pcb üretim sistemini nereden satın alabiliriz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…