pic progralama kartı ve programı

karadost

Üye
Download-Link #1:

Rar şifresi :

Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım bu devre pic16F84A ve pic16F877 programlamayamı yarıyor biraz bilgi verirsen sevinirim.

bu devre 16f84 ve 16f877 programlar ama dışardan besleme yapmanız gerekir. bunun yerine beslemesini pc den alan devreler var onları tavsiye ederim

mikropic in ürettiği çok güzel bir programlama kartı var....usb den yapıosnuz...beslemeyi pc den sağlıyor...kurulumu ve kullanımı rahat...tavsiye ederim...ben elektronikçiden 50 ytl ye aldım....

Selamun aleyküm arkadaşlar bende pic18f serisi picleri programlarken bazı problemler yaşıyordum örneğin configleri programlamıyordu fuse error gibi hatalar veriyordu piyasada satılan birçok pic programlayıcı ( çeşitli firmalar a ait )var elimde ama hemen hemen hepsi ile problem yaşadım artık son olarak ************* adlı sitede denk geldiğim güzel bir pic programlama cihazını sipariş verdim elime geçti ancak şu ana kadar yanlızca pic18f452 ile ve pic12f675 ile deneyebilme şansım oldu çok güzel çalışıyo usb portundan ve güç kaynağı gerektirmeden çalışıyo ayrıcada pic tanıma özelliği sayesinde zıf soketten hangi pici nereye takacağım karmaşasını pin takibini vs ortadan kaldırıyo reklam yapış gibi olmadan bir müşteri olarakta şunu söylemek isterim sipariş konusunda güvenilir bir siteye benziyor tabii ki taktir sizlerin...
Bence pic programlayıcı ihtiyacı olan arkadaşlar bi bakarlarsa kendi faydalarına olacağını düşünüyorum fiyatına gelince de 50 YTL + 5 YTL Kargo parası posta ile teslimatta ödemeli olarak sipariş verilebiliyor
Söylediğim gibi amacım reklam yapmak değil ama ben kullandım memnunum eğer bir yanlışım varsa affola

sayıgılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri