plc ögrenmek

aliempi

Üye
arkadaşlar plc ögrenmek için hangi programlarara ihtiyaç vardır.ve nereden alabilirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
akıllı role ile başlarsan daha iyi olur zelio soft diye formdan arattırırsan similasyonu olan bir akıllı role software var onu indir kullanımda sıkıntıların olursa ben yardımcı olabilirim

annez ilgin için teşekürler röleyi almam gerekiyormu ögrenmek için

Bence PLC öğrenmeye başlamak istiyorsan Türk Malı GEMO PLC cihazını alabilirsin. Tahmini fiyatı 100-120TL. Dökümanları güzel ve Türkçe, destek güzel. Editör simülasyon içeriyor. Tüm döküman ve editör ücretsiz internette. İyi çalışmalar...

Bence PLC öğrenmeye başlamak istiyorsan Türk Malı GEMO PLC cihazını alabilirsin. Tahmini fiyatı 100-120TL. Dökümanları güzel ve Türkçe, destek güzel. Editör simülasyon içeriyor. Tüm döküman ve editör ücretsiz internette. İyi çalışmalar...

teşekürler

hayır almana gerek yok similatör programda var sen indir programı bir kur sıkıntı olursa haberleşiriz. Para ödemene gerek yok

plc denince aklına illaki siemens gelmesin piyasada bircok plc mevcut mesela basit işler için zelio iyidir ( ama zaman saati yok sayıcı var)

önemli olan plc mantığını kavraman.

plc denince aklına illaki siemens gelmesin piyasada bircok plc mevcut mesela basit işler için zelio iyidir ( ama zaman saati yok sayıcı var)

önemli olan plc mantığını kavraman.

bu işin neresinden başlayacagız hangi yolları takip edecegiz

akıllı role ile başlarsan daha iyi olur zelio soft diye formdan arattırırsan similasyonu olan bir akıllı role software var onu indir kullanımda sıkıntıların olursa ben yardımcı olabilirim

sayın ansez zelionun programını ve similasyonu link olarak verebilirmisin rica etsem birde bunlar hakkında varsa bildiğiniz eğitim olarak yardımcı olursanız sevinirim...

Forum istatistikleri

Konular
128,911
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Geri