Prizden Nasıl Hat Alırım?

Termostatt

Üye
IMG_3072.jpeg
Sanırım sizler için kolay benim için bilgi gerektiren bir konu sanırım. Kombi için termostat aldım ancak termostat için priz gerekli. Ocağın bağlı olduğu prizden bağlantı yapmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrikçiden yardım almak gerektiğinin tabiki farkındayım. Ancak ufacık için bile çok yüksek fiyat isteyen bir elektrikçi var mahallede. Evet tehlikeli, büyük zararlar oluşturabilecek bir işlem farkındayım ancak biraz bilgiyle de çok basit bir işlem. Sanırım bu forum elektrikçiye yönlendirmek için kuruldu yardımlaşma için değil.

Madem azimlisiniz, aynı kasaya sığacak bir adet çiftli priz satın alın ve ilgili sigortayı kapatıp (!) mevcut prizden söktüğünüz kabloları ona bağlayıp, iyice vidaları/klemensleri sıkıp yerine takın.

Forum istatistikleri

Konular
129,450
Kullanıcılar
452,008
Son üye
snejniybar

Yeni konular

Geri