programlanabilen kumanda ve alıcı

BesTCooL

Üye
şimdi arksdaşlar sorun şu yaklaşık 150 adet kablo var her cihaza farklı kablo kullanıyoruz bunlar dolapta asılı kablo aramak uzun ve uğraştırıcı benim isteğim ufak bir PC den programlanabilen kumanda ve alıcı ben kumandandan kablonun kodunu girince o kabloda bir ışık yanacak tabi kabloya baglanan aparatın ufak olması onemli böyle bir şey yapılabilir mi yapılabilirse adetli olarak ilk etapta yaklaşık 200 adet yaptırmayı düşünüyorum yapılabilirse fiyat tekliflerinizi ve yapacağınız ürünü ebatlarıyla beraber PM atarsanız bu olayı halletmiş oluruz..

Daha evvelde bu forumdan bir arkadaş ufak bir programlayıcı yapmıştı sağolsun onun için bu foruma güveniyorum

mail + MSN: **********@yahoo.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
evet o tip bir urun yapılabilir cok zor olmayacaktır eger profilime raf ve kablo dolabının bir resmini gonderebilirsen sana tam olarak detaylı bir fiyat cıkarabilecegim gibi kesin olareak hazırlanacak companent'in ne tip ve nasıl calısacagı hakkında detay verebilirim

Saygılarımla

tmm dolabın resmini çeker gönderirim.. BU arada 200 adet derken 200 set olabilir maliyete göre bakıcaz duruma yani
200 alıcı 1 kumanda 1 set oluyor..

tamam sorun degil bende o sekilde anlamıstım zaten dolabın resmine gore size tam olarak fiyat cıkarabilirim cok zor bişi olacagını sanmıyorum maliyet sizi zorlamıcaktır eminim astronomik bişi cıkmaz bole bir projede

Forum istatistikleri

Konular
128,841
Kullanıcılar
450,936
Son üye
kemalarda34

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri