Proje

maho-g

Üye
2 katlı müstakil ev örnek elektrik tesisat projesi arıyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
benim pc bu dosyayı açmıyor . başka fotoğraf formatında olan warmı? ustam

jpg formatıyla fotoğrafla olmaz koskoca proje. Autocad yüklemen lazım yada en azında görebilmen için ücretsiz autocad dwg trueview programını indirip yüklemen lazım.

Estağfirullah elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Staj için falan mı lazımdı bu sana ?
Yok abim ya aslına bakrsan ben bu elektrik işini 15 yaşımdan beri tek başıma yapıyorum, . önceden köy yerinde kara düzen yapıyordum şimdi projeli işe yni girdim. projeli tek fazlı 4 ew yaptım 5. de 3fazlı olacak işte. yardımlarınızla... bu arada meslek lisesi bilgisayar teknik servis mezunuyum.. Ne alakaysa

projeye ihtiyacın varsa bına okul hastane akaryakıt ıstasyo vılla projelerı gonderebilirim

Teknik-57 kardeşim benimde tesisat projesine ihtiyacım var kamuda çalışıyorum gönderebilirsen çok sevinirim (mesaj sayısından dolayı özelden mesaj gönderemiyorum)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…