Röleye lamba bağlama

198299]tabiki bağlanır lambanın bir ucunu rölenin A1 ucuna diğerinide rölenin A2 ucuna bağla

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ben bagladım yanlız benim demek istediğim ortak uç nedir zaman rölesinde ve 18 açık uç nedir bunları bilmiyorum

bobin uçlarına bağlarsan bi zaman gelipte röle yanarsa lamba yanar ama röle çekmez röleye enerji gelip gelmediğini kontrol edebilirsin

Kullandığın malzemenin adı zaman rölesidir. Sen onu zaman saati sanıyorsun, vede öyle kullanmaya çalışıyorsun. Zaman saatinin bir başka adı, Zaman Ayarlı Şalterdir. Bu konuda halen sıkıntın varsa mesaj at yardımcı olmaya çalışırım.

burdaki amacını anlayamadım bobin uclarından değilde kontaklardan bağlasan daha iyi olur eğer rölenin çalışıp çalışmadığını anlaman için.kolay gelsın saygılar......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…