rg12 cs ile kondaş kondansatör

evet arkadaşlar bagğladım herhangi bir sorun yok.hem markalar farklı hem kondansatörler farklı. ancak bir kaç yerde kutu kond. yangın riskinin olduğunu duydum. kendi içinde direnç ile boşaltma yaptığı için sıcaklık oluyormuş güvenlik açısından dikkat edilmeli. saygılar arkadaşlar.

Deşarj direnci hepsinde var, silinidiriklerde ekstra aşırı basınç emniyeti var.

Kondaş A.Ş.
Kondaş A.Ş.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kutu veya silindir farketmez hangisini isterseniz kullanabilirsiniz

evet arkadaşlar bagğladım herhangi bir sorun yok.hem markalar farklı hem kondansatörler farklı. ancak bir kaç yerde kutu kond. yangın riskinin olduğunu duydum. kendi içinde direnç ile boşaltma yaptığı için sıcaklık oluyormuş güvenlik açısından dikkat edilmeli. saygılar arkadaşlar.
Çalışan yerde havalndırmanız düzgünse bi sorun olmaz evet kondaş kondansatörlerin ZnPP Tiplerinde Deşarj dirençleri içerdedir ama direncler o kondansatöre göre hesaplandığından direnç kaynaklı ısı sorunu yoktur.

birlikte kullana bilirsiniz...

kullanıyorum herhangi bir sıkıntı çıkmadı.

Bu tür saçmalıkları birkaç yerden daha duydum bunlar kasıtlı olarak çıkarılmış dedikodular gibi geliyor bana biz kondaş'ın pano partneriyiz ve kondaş kondansatör ile birçok değişik marka röle kullanıyoruz ayrıca kondaşında kendi rölesi var ama biraz pahalı ve profosyonel bir röle daha çoğunlukla tristör uygulamaları için tasarlanmış.
merhaba arkadaşlar;

rg12cs rölemiz var. Bunlar için bir sürü silindir kondansatör alınmış. Ancak elimizde sıfır kondaş marka kutu tipi kondansatörler mevcut. Röleyi alırken kutular endese uyumlu değil kullanmayın demişler. Bunun aslı var mıdır?

Bir de biz kutu ve silindir karışık olarak aynı panoda kullanabilir miyiz?

Engin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Saygılar

Bu tür saçmalıkları birkaç yerden daha duydum bunlar kasıtlı olarak çıkarılmış dedikodular gibi geliyor bana biz kondaş'ın pano partneriyiz ve kondaş kondansatör ile birçok değişik marka röle kullanıyoruz ayrıca kondaşında kendi rölesi var ama biraz pahalı ve profosyonel bir röle daha çoğunlukla tristör uygulamaları için tasarlanmış.
malesef sanırım bel altı vurmak bu olsa gerek eğer entes röle baska marka kondansatörlerde sorun çıkarıyorsa Entesin Kondansatörleride DUCATI Energia İtalyadan ithal edilmektedir. ve bu firmanın İtalya haricinde Romanya ve Hindistandada fabrikası vardır. Yani bu durumda entes değilde ducati takınca çalışırmı acaba çok merak ettimm :) Bu işi bilen arkadaşlarımız bu tarz satış yalanlarına gülüp geçiyorlardır sanırım .

ağzına sağlık arkadaşım.
malesef sanırım bel altı vurmak bu olsa gerek eğer entes röle baska marka kondansatörlerde sorun çıkarıyorsa Entesin Kondansatörleride DUCATI Energia İtalyadan ithal edilmektedir. ve bu firmanın İtalya haricinde Romanya ve Hindistandada fabrikası vardır. Yani bu durumda entes değilde ducati takınca çalışırmı acaba çok merak ettimm :) Bu işi bilen arkadaşlarımız bu tarz satış yalanlarına gülüp geçiyorlardır sanırım .

Forum istatistikleri

Konular
129,215
Kullanıcılar
451,581
Son üye
batuhan.ozdemir

Yeni konular

Geri