Sıcak su Buharını engellemek için ne yapabilirim_?

Ben özel bir fabrikanın ELOKSAL bölümünde görev yapıyorum.

Fabrikada arkadaşlar bunun araştırmasını yapıyoruz.İnternette araştırırken bu siteye rastladım.

Sorunum şu ; barada nemden oluşan buhar damlacıklarını engellemek için ne yapmamız gerekir.Bu buhar damlacıklarının zararı, üretilen malzemede leke bırakmasıdır.

Bilenlerin yardım etmesini rica ediyorum.

arkadaşım kusura bakma daha yeni gördüm msjını belki hala ilgileniyorsundur bahsettiğin sorunu engellemek için yapman gereken buhar çıkan tekne hazne her ne ise onun hemen üstüne buhar serpantinleri koyman gerekir böylelikle buhar üst tarafa çıktığında sıcak serpantinden dolayı yoğunlaşamayacak ve damlama olayını ortadan kaldırmış olacaksın tekstil sektöründe kullanılan bir yöntemdir kumaşların üzerinde leke olması istenmediği için böyle bir sistem yapılır tabi bunun için buhar vanası ve de buhar kapanı koymanda gerekli

grafitix ' Alıntı:
arkadaşım kusura bakma daha yeni gördüm msjını belki hala ilgileniyorsundur bahsettiğin sorunu engellemek için yapman gereken buhar çıkan tekne hazne her ne ise onun hemen üstüne buhar serpantinleri koyman gerekir böylelikle buhar üst tarafa çıktığında sıcak serpantinden dolayı yoğunlaşamayacak ve damlama olayını ortadan kaldırmış olacaksın tekstil sektöründe kullanılan bir yöntemdir kumaşların üzerinde leke olması istenmediği için böyle bir sistem yapılır tabi bunun için buhar vanası ve de buhar kapanı koymanda gerekli

tşk ederim.. yardımına ihtyacım olabilir.. iyi çalışmalar..

ben denedim işe yarıyor, teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
129,449
Kullanıcılar
452,008
Son üye
Selincobantepesi

Yeni konular

Geri