sıva altı armatür hakkında

leke_leke

Üye
arkadaslar sıze br soru sormak ıstıyorum bılgısı olan varsa cevap verebilirmi .
sırum su sıva altı aslında alcıpan a montaj yapılacak ve tasarruflu ampul ıle calısacak armatur var mı ve bu armaturun kafası hareketlı ıstedıgım noktaya cevırmmek ıstıyorum bılgısı olanvarsa sımdıden tesekkurler ıyı gunler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
istediginiz armatürleri armatür firmalarının katalogundan bakabilirsiniz .tam olarak nasıl bir şey istediginiziz anlamadım ama size yeni ledli spot ampuller var onları bir incelerseniz belki işinize daha çok yarar..hem düşük enerji hemde ışık akısı yüksek..

arkadaslar sıze br soru sormak ıstıyorum bılgısı olan varsa cevap verebilirmi .
sırum su sıva altı aslında alcıpan a montaj yapılacak ve tasarruflu ampul ıle calısacak armatur var mı ve bu armaturun kafası hareketlı ıstedıgım noktaya cevırmmek ıstıyorum bılgısı olanvarsa sımdıden tesekkurler ıyı gunler

Anlatmak istediğin armatür sanıyorum aşağıdaki gibi bir ürün asma tavan altı ve hareket ettirilebilir. Marka:Litpa

Bolero gömme downlight modeli, enjeksiyon alüminyumdan yapılmış hareketli kenar bordürüne sahiptir. Akustik ve 20 dereceye kadar eğimli tavanlara sahip mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Gövde: Genelde enjeksiyon alüminyumdan yapılmakta ve 80 mikron epoxypolyester toz boya ile kaplanmaktadır. A1 kalite DKP çelik levha, 1 mm kalınlığında ön yapı, 0.8 mm kalınlığında arka bölümden oluşmaktadır.

Reflektör: Üç reflektörden oluşmaktadır. Önde ve orta kısımda olan reflektörler, 1 mm kalınlığa sahiptir ve vakum anodizedir.

Cam: 3.2 mm kalınlığında temperli cam.

Buda Pelsan versiyonu;
Vitrin spotu olarakta adlandırılırlar.

arkadaşlar teşekürler yardımlarınız için sagolun herkeze kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.