S7-200 ile masterdrives arası USS haberleşme?

huseyin_x

Üye
Merhaba s7-200 PLC ile masterdrive arası uss ile haberleşme kurmam gerekiyor micromasterla yaptım fakat masterdrive lar s7200 librariy deki komutları desteklemnediği için port0 dan haberleştirmem lazım fakat birtürlü net bir şekilde haberleştirme kuramadım cihazlar bir birini görüyor fakat pozisyon - hız ve drive run komutlarını plc den masterdriver a aktaramadım yardımcı olursanız sevinirim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba s7-200 PLC ile masterdrive arası uss ile haberleşme kurmam gerekiyor micromasterla yaptım fakat masterdrive lar s7200 librariy deki komutları desteklemnediği için port0 dan haberleştirmem lazım fakat birtürlü net bir şekilde haberleştirme kuramadım cihazlar bir birini görüyor fakat pozisyon - hız ve drive run komutlarını plc den masterdriver a aktaramadım yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşım bana yapmış olduğun programı ve uss kablo şemasını yollarsan çok sevinirim adresim *******@hotmail.com şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
129,049
Kullanıcılar
451,319
Son üye
mohamed elkilani

Yeni konular

Geri