s7200 de projeye library ekleme yardım

taner74

Guest
arkadaşlar birkaç gündür oluşturduğum library i projeme ilave etmeye çalışıyorum.ama bir türlü başaramadım.microwinde yeni (boş) bir sayfa açtıktan sonra soltaki toolbar dan libraries ten eklemiş olduğum library i görüyorum.fakat open dan proje açtıktan sonra library görünmüyor ve add yapıyorum buna izin vermiyor.bu library i projeme eklemenin bir yolu var mıdır.yoksa projeyi tekrar yazmak zorunda kalacağım.(çünkü boş bir sayfa açıp soldaki toolbardan library ekleme yapılyor.)

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
sayın taner tekrar yazmak istemiyosan library olusturacagın proj bana gönder ben senin icin ekleyeyim bi defalık olur ama senin bi sekilde eklemen gerekir sendeki microwin e bundan sonraki en azından bu projeyi atlatmış olursun.ben ekliyorum bir pronlem yok v3.2 de tabiki sendeki hangi versiyon bilmiyorum.

bendeki microwin 4.0.ilginiz için teşekkürler.çözümünü buldum uğraşırken (kendimce).ilk önce boş proje açıp library leri ekliyorum daha sonra bu pencereyi kapatmadan masaüstündeki microwin simgesini tekrar tıklatıp yeni bir proje sayfası açılıyor.bu açılan sayfaya da hazır olan projemi open ediyorum.en son olarakta bir pencereden diğer pencereye kopyala yapıştır ile projemi aktardım.

Forum istatistikleri

Konular
129,287
Kullanıcılar
451,718
Son üye
faikc

Yeni konular

Geri