Satex PLC Yardım

djkursun

Üye
arkadaşlar çok acil setex plc programı lazım elinde olan varsa paylaşsın lütfen...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşım , Downloads burda dökümanlar mevcut. Yanılmıyorsam yazılımın adı orgatex veya secom du.

site üyelik istiyor ve üye olmayı bulamadım :(

djkursun arkadaşım , üyelik istemiyor. File name kısmındaki dosyaların üzerine direk tıklıyarak indirebilirsin.

bana döküman değil programı lazımdı, programı buldum fakat dongle yok ve dongle için çok yüksek fiyatlar istiyorlar.. plc yi codesys ile programlayabiliyorsun ama paneli programlamak için setexin programını kullanman gerekiyor ve dongle olmadığı için malesef program açılmıyor

djkursun , dongle ise iş biraz zor. Kullandırtmamak için ellerinden geleni yapmışlar. Genellikle bu plc yi tekstil makine üreticileri kullanıyor.

plc lerini yazmak kolay codesys ile programlayabiliyorsun ama paneli programlamak için mecburen setexin kendi programını kullanman gerekiyor ve plc lerin bazılarını da codesys ile yazamıyorsun her yerden bi iş çevirmiş adamlar... elinde dongle olanlar ise bu işi yapmaya yüksek mevla istiyorlar bir şekilde bu işi öğrenmem gerekiyor

arkadaşımes setex plc programını buldunmu banada lazımda sselcugmail.com adresine hotlife yada zipli yollarmıasın bende de sedoo treepointvar lazımsa 2000/sedo3500/5000/2500 programları ve hazır çalışır plcleri var

dostum profı 32 varmı elınde bana 2 adet lazımda 0*********

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm arkadaşalr setex 838 in ilk kullanıcları ekrana şifre koymuş bunu silmenin bir yolu varmı

Forum istatistikleri

Konular
128,871
Kullanıcılar
450,992
Son üye
Muhsink69

Yeni konular

Geri