savch ac hız kontrol cihazı

elektro 01

Üye
sevgili arkadaşlar savch marka hız kontrol cıhazı kullananız varsa lutfen buraya mesaj yazsın
elimde 0,75 kw monefaze girişli trifaze çıkışlı sürücüm var ancak paremetrelerini bilmiyoruz kullanma kulavuzumuz yok üzerindeki pottan tek yönde yolverilebiliyor şuan
ama biz bunu sag sol üzerindeki pottan farklı kullanmak istedigimizde yol veremiyoruz
yada start stop ile sag sol ilk hız ikinci hız baglamak istesek nepacagimızı paremetreleri billmiyoruz
bu marka ile çalışan arkedaşlar dan yardım bekliyorum vakit ayıran bütün arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sevgili arkadaşlar savch marka hız kontrol cıhazı kullananız varsa lutfen buraya mesaj yazsın
elimde 0,75 kw monefaze girişli trifaze çıkışlı sürücüm var ancak paremetrelerini bilmiyoruz kullanma kulavuzumuz yok üzerindeki pottan tek yönde yolverilebiliyor şuan
ama biz bunu sag sol üzerindeki pottan farklı kullanmak istedigimizde yol veremiyoruz
yada start stop ile sag sol ilk hız ikinci hız baglamak istesek nepacagimızı paremetreleri billmiyoruz
bu marka ile çalışan arkedaşlar dan yardım bekliyorum vakit ayıran bütün arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim

markayı yanlış belirtmişim arkadaşlar sanch imiş
form da kitaba göz attım ama benim kullanmak istedigim han gi paremetreler anlayamadım ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
129,195
Kullanıcılar
451,557
Son üye
sait81

Yeni konular

Geri