SCHNEIDER ATV12H075 M2 yardım lütfen

tayfunsun

Üye
kıtapcıktan hıc bıse yapamadım varmı bunun kısa yolu acaba surucu saglammı onu dahı anlayamadım daha bolyle karısık surucu olmaz..ıyı anlayan ustam varsa yardım etsın surucu 0 .75 kw

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Buyur
SAVE_20181002_193915.jpeg

Bu sayfa yuklenmemis
IMG_20160801_095053.jpg

acıklayıcı gelmedı bana buda tesekkuerler yınede

Bir ürünün datasheet ne bakıp anlamamani anlıyorum da bu resimlere bakıp pot parametre risini ve dijital giriş ileri geri yapamıyorsan anahtarla mesleği ni değiştir ilerde kafan agrir.
Burada herşeyi hazır bekliyorsun bide bazı kullanıcılara ukalalik yapıyorsun.Biraz okursan kullanım kılavuzunu anlarsin.

ıstedıgın tam olarak nedır onu soylersen yardımcı olabılırım senaryon nedır ılerı gerımı calıstırıcaksın yoksa sadece dırek start verıp potans ıle hız devırımı yapıcaksın oarametrelerı kolaydır

Bir ürünün datasheet ne bakıp anlamamani anlıyorum da bu resimlere bakıp pot parametre risini ve dijital giriş ileri geri yapamıyorsan anahtarla mesleği ni değiştir ilerde kafan agrir.
Burada herşeyi hazır bekliyorsun bide bazı kullanıcılara ukalalik yapıyorsun.Biraz okursan kullanım kılavuzunu anlarsin.
ula
kım kıme ukalalık yapmıs lan yazmıssın oraya yenı gordum ısıne bak cok bılmıs ısıne. bılgını kendıne sakla,burda yardım etmek ısteyen eder ,ıstemeyen etmez ukalalıgın fazlalıgını cok bılıyorum dıyerekten kendın yapmıssın anladınmı sen benı.. kullanmadıgım surucu den zamanım yok deyıp yardım ıstedım acelemden dolayı cok bılmıs arkadas ,yorum dahı bırakma kalbını kırarım engellenme pahasına WERON cok bılmısı..

Çok ayıp buy cevap, yardımcı olmak ısteyenede, olmak ısteyeceklerede engel olmuş oldunuz. herkesden, beklediğin bilgiyi alman mümkün değil, anlatma/anlama, kavrama meselesi.
Kimisi, bir cümle ile anlatır, kimisi paragraf yazar.
Senin için emek verene ayıp ettin bence...

sana saygım var zeybek abı ama asıl ukalalıgı yapan kendısı oldu.burada guzel 2 tane arkads edındım mesala ,kımse kımseyı ıfsa edemez ızın vermedım sadece k.bakma sen slm lar

Güzel insan sana burda balık tutmayı öğretmeye çalışıyoruz her zaman balığı direk eline verirsek bu hayatta senin eline ne gececek? Ben sana çok ayrıntılı olarak ta soylerdim sadece senin iyiliğin için iki sayfa koyuyoruz biraz çabala diye emin olki içimden çok bilmişlik geçmedi.Ukalalik lafinada bı kaç konuda gördüm onun için yazdım.

Forum istatistikleri

Konular
129,287
Kullanıcılar
451,722
Son üye
bellami

Yeni konular

Geri